7 квітня на «Студвесні» виступив ІКІТ. Незважаючи на те, що був вихідний день, підтримати «своїх» прийшло багато студентів. Розпочали «студвеснянці» з моральних цінностей – кохання, дружби, зради, відобразивши їх у театральній постановці у форматі «Сімейних драм».

Студенти показали також усі випробування, через які мають пройти «мінуси», аби поселитися в гуртожиток.

Були й вокальні номери зі скрипками та гітарами, танці первісних людей. Бідний, голодний студент Серьожа зі своєю гітарою дав жару, влаштувавши на сцені «Виступ в переході» за гроші та харчі.

Ще «студвеснянці» наймалися рекламними агентами на роботу до Білла Гейтса. А наприкінці зіркою сцени став робот Галя.

8 квітня на фестивалі «Студвесна-2013» свою команду представлятиме Інститут інформаційно-діагностичних систем НАУ.