9 квітня 2013 року в рамках святкового профорієнтаційного заходу «Шлях до зірок», присвяченого Дню авіації та космонавтики, співробітниками та студентами Інституту комп’ютерних інформаційних технологій (ІКІТ) було проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 10-11 класів м.Києва та Київської області.

Старшокласники отримали вичерпну інформацію про основні напрями освітньої та наукової діяльності ІКІТ, про особливості підготовки висококваліфікованих спеціалістів у галузях інформаційних технологій та інформаційної безпеки, про умови вступу та навчання майбутніх студентів.

Абітурієнти отримали інформаційні буклети ІКІТ та запрошення на захід «День відкритих дверей ІКІТ НАУ».

Чекаємо на майбутніх студентів ІКІТ НАУ 20 квітня 2013 року о 12.00 в аудиторії 6.202 на заході «День відкритих дверей ІКІТ НАУ»!