Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 46 від 23.01.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012-2013 навчальному році» команда НАУ взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед студентів всіх вищих навчальних закладів України на базі Севастопольського національного технічного університету 14-17 травня 2013 року (керівник команди – доцент В.С. Коновалюк).

Студент академічної групи УС-512М ІКІТ Черненко Сергій Анатолійович, який вчетверте взяв участь в олімпіаді, став найкращим серед 94 учасників категорії Т і посів 1 місце у групі авіа-, судно-, машино- та приладобудівних ВНЗів України.

Вітаємо переможця і зичимо подальших успіхів!

Висловлюємо подяку старшому викладачу кафедри вищої та обчислювальної математики Погребецькій Т.О., всьому науково – педагогічному колективу кафедри, який очолює професор В.П. Денисюк.