21–24 травня 2013 року відбулися засідання секцій III міжнародної науково-технічної конференції «ITSEC: Безпека інформаційних технологій» («ITSEC: Information Technology Security»): «Сучасні технології інформаційної безпеки»; «Сучасні технології консолідації інформації та менеджменту знань»; «Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки»; «Безпека інформації в інформаційно-комунікаційних системах»; «Криптографічні та стеганографічні засоби захисту інформації»; «Технології управління інформаційною безпекою».

В роботі секцій взяли участь понад 150 вчених, експертів, молодих вчених, аспірантів та студентів з вишів та наукових установ України, Білорусії, Казахстану, Португалії та Російської Федерації.

Конференція була організована кафедрою безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету спільно з Європейським університетом, Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ», Національною академією Служби безпеки України, ООО «Ай Ти Ви групп» та ТОВ «Безпека інформаційних систем «Дельта».

Також було представлено багато програмних розробок авіаційної спрямованості, орієнтованих на хмарні обчислення, інтелектуалізацію обробки інформації, інформаційну безпеку роботи у мережі.