На базі Інституту комп’ютерних інформаційних технологій створено академію з підготовки ИТ спеціалістів «IT Academy ICIT»!

Академія створена з метою навчання студентів використанню сучасних інформаційних технологій, що дозволить отримати професійні навички та вміння, які підтверджуються сертифікатами міжнародного зразка. Це дає змогу слухачам бути конкурентоспроможними на сьогоднішньому динамічному ринку праці. Крім цього, Академія надає викладачам і співробітникам можливість підвищувати власну кваліфікацію.

«IT Academy ICIT» працює в 3 основних напрямках: Microsoft IT Academy – основи забезпечення безпеки мереж, основи адміністрування клієнтських та серверних операційних систем Microsoft; Cisco Academy – підготовка на рівень Cisco Certified Network Associate (CCNA надає змогу працювати з будь-яким мережним обладнанням будь-якого світового виробника); Курси Академії – технології адміністрування та захисту інформації в комп'ютерних системах та мережах, Web-дизайн, Web-розробка, MBI-школи.

В період з 03.06 по 07.06 співробітник науково-навчального комп’ютерного центру ІКІТ Зюбін Тарас успішно пройшов курс «M20410 Installing and Configuring Windows Server 2012» в авторизованому навчальному Центрі «Сетевые Технологии» компанії TechExpert, який було визнано найкращим партнером Microsoft в номінації «Learning» в 2012 році.

Курс спрямований на здобуття теоретичних та практичних знань, які необхідні для реалізації управління інфраструктурою на базі Windows Server 2012 в  корпоративному середовищі.

По закінченню курсу Зюбін Тарас отримав сертифікат про успішне проходження всього матеріалу курсу.

Курс проводив інструктор навчального Центру «Сетевые Технологии» компанії TechExpert, технічний адміністратор «IT Academy ICIT» – Ткаченко Олександр.