18-19 червня 2013 року  в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходила І Міжнародна науково-практична конференція "Співпраця між університетами та підприємствами в галузі ІТ-аутсорсингу (ICCUBITO 2013)", в якій прийняв участь працівник інституту комп’ютерних інформаційних технологій доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління Артамонов Євген Борисович. Він представив доповідь на тему «Міжвузівська інформаційна система змісту модулів дисциплін, як інструмент для співробітництва з підприємствами» та приймав активну участь в роботах секцій.

Усього в роботі конференції взяли участь більше 100 осіб – це були представники українських підприємств, а також українських і закордонних університетів, таких як Алпен-Адріа Університет (Австрія), Технічний університет Вільдау (Німеччина), Університет Обуди (Угорщина), Вінницький державний технічний університет (Україна), Одеський національний політехнічний університет (Україна), Чернігівський державний технічний університет (Україна) та ін.

У результаті участі було налагоджено співробітництво ІКІТ та Навчального науково-виробничого центру ІТ-аутсорсингу, також заплановано проведення сумісної конференції з використанням формату веб-конференцій.