2 жовтня 2013 року Інститут комп’ютерних інформаційних технологій провів традиційний розважальний конкурс «Дебют першокурсника - 2013», у якому в складі 9 команд взяли участь понад 70 першокурсників.

Три тижні наполегливої співпраці першокурсників та їх студентських наставників у ході підготовки до «Дебюту» щодо розвитку творчих особистостей новачків принесли очікувані високі результати.

Захід, який відвідали представники різних інститутів НАУ, батьки першокурсників, студенти ІКІТ, проходив в теплій, дружній атмосфері. Компетентне журі визначило переможців конкурсу:

• 1 місце – «Второй лишний», група СП-124;
  • 2 місце – «IT makes me cry», збірна груп КС-123 та ВП-126;
  • 3 місце - «Ikids», збірна груп УБ-131,132.

Найактивніші команди та учасники конкурсу були також відзначені у численних номінаціях:

• Найкраща чоловіча роль - Володимир Приходько, група ТП-113 команда «НАУ productions»;
  • Найкраща жіноча роль – Дарина Коваленко, ПІ-118 команда «7 терабайт юмора»;
  • Найкраща юмористична команда – «Второй лишний», група СП-124;
  • Найкраща танцювальна постановка - «IT makes me cry», збірна груп КС-123 та ВП-126;
  • Найкраща музична постановка - "IKIT City Stories", група УС-112.

Конкурс пройшов за підтримки адміністрації інституту, Центру культури та мистецтв НАУ, авіакаси НАУ, більярдного клубу «Авіатор».

Вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу!