З 4 по 8 жовтня 2013 року в передмісті Гамбурга (ФРН) проходив Відкритий європейський турнір з кіокушинкай карате, у якому в складі збірної команди України взяла участь студентка І курсу ІКІТ НАУ Ольга Карнафель (група ВП-126, кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій). У напруженій боротьбі Ольга перемогла титулованих суперниць, посіла І місце та увійшла в десятку найкращих спортсменок Європи з даного виду спорту.

Сходинкою до цього успіху стало призове місце, яке Ольга посіла, подолавши чемпіонку Європи, на ІІ – му Відкритому міжнародному турнірі з повноконтактного кіокушинкай карате «Вечірній Київ», що відбувся наприкінці вересня 2013 р.

Вітаємо Ольгу з перемогою, зичимо подальших успіхів в спорті та наснаги у навчанні!