24 жовтня 2013 р. в професором кафедри комп’ютерних інформаційних технологій (КММТ) Інституту комп’ютерних інформаційних технологій НАУ Миколою Мелешком та фахівцем 1-ї категорії Михайлом Калапацем проведено зустріч з майбутніми абітурієнтами - старшокласниками середньої школи смт Недригайлів Сумської області.

Професор Мелешко М.А. ознайомив школярів з освітніми напрями та спеціальностями, за якими проводиться підготовка фахівців в Інституті комп’ютерних інформаційних технологій та Національному авіаційному університеті.

Михайло Калапац майстерно супроводжував бесіду про напрям 6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа» демонстрацією практичних напрацювань студентів кафедри КММТ у текстовому, графічному та аудіо-відео форматах.