Студенти ІКІТ взяли участь у суботнику, що відбувся 26 жовтня 2013 року в рамках осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва.

Студенти завзято попрацювали з упорядковування території, газонів та квітників. У перервах на них чекав гарячий чай, печиво та фрукти, яким пригощала Солом’янська районна в м. Києві державна адміністрація. Найактивніші також встигли взяти участь у конкурсах та отримати призи.

28 жовтня естафету з благоустрою підхопили понад 250 студентів 2 курсу ІКІТ, які провели трудову практику на території університету: прибрали опале листя, упорядковували газони, висаджували дерева, допомагали в теплицях тощо.

Адміністрація Інституту висловлює щиру подяку студентам, які взяли участь у суботнику та трудовій практиці.