30 жовтня 2013 р., напередодні Дня всіх Святих, в гуртожитку №11 відбулося святкування Хеллоуіна – сучасного свята, яке має давнє історичне коріння та традиції. Хеллоуін традиційно святкується в англомовних країнах, хоч і не є офіційним вихідним днем. Наприкінці ХХ століття, у ході процеса глобалізації, мода на атрибутику Хеллоуіна виникла також і у більшості неангломовних країн, не обійшла вона і Країну Студентства НАУ.

Головним символом свята є так званий Ліхтар Джека, який за давніми кельтськими звичаями мав допомагати душам знайти шлях, – вирізьблений гарбуз - овоч, що використовувався також як і символ збору врожаю.

Як і в інших святах, у Хеллоуіна є тематична музика, яка лунала в декорованому холі гуртожитку №11, а усі бажаючі мали чудову можливість нанести faceart та скуштувати солодощів.

Перефразовуючи відому мудрість нашого Великого Кобзаря, і свого не цураємось, і чужому навчаємося!

Захід був організований та проведений Студентською радою гуртожитку № 11.