В Інституті комп’ютерних інформаційних технологій на кафедрі комп’ютеризованих систем захисту інформації (КСЗІ) сумісно з корпорацією Cisco Systems з 2006 року успішно функціонує Міжнародна програма «Cisco Academy Connection».

Академія Cisco створила багаторівневу розгалужену систему сертифікації інженерів з комп’ютерних мереж і стала світовим лідером в області розробки телекомунікаційного обладнання та організації мережевої інфраструктури.

Керівництво Cisco Systems відзначило багаторічну плідну співпрацю інструктора Cisco - доцента кафедри КСЗІ Анатолія Єлізарова щодо підготовки спеціалістів у напрямі інформаційно – комунікаційних технологій.

Вітаємо А.Єлізарова та зичимо подальших успіхів у розвитку міжнародної діяльності Інституту!