14 листопада 2013 року студенти ІКІТ відсвяткували Міжнародний день студента. Цьому «професійному» дню було присвячено два заходи: «Студенти ІКІТ за здоровий спосіб життя» з акцією «Конфетку - на сигаретку» та «Вечір гри на гітарі».

Метою акції «Конфетку - на сигаретку», яка вдень проходила в холі 4 корпусу НАУ, була агітація за здоровий спосіб життя. Волонтери міняли всім присутнім цигарки на цукерки та роз’яснювали шкідливий вплив паління цигарок. Під час проведення акції постійно демонструвалися тематичні ролики. В акції із задоволенням взяли участь як студенти, так і співробітники НАУ.

Акція проходила за сприянням адміністрації ІКІТ, Студентської ради ІКІТ, профбюро ІКІТ та первинної профспілкової організації студентів та аспірантів (ППОСА) НАУ.

А ввечері студентська рада гуртожитку №11, за підтримки профбюро інституту та ППОСА, організувала захід «Вечір гри на гітарі», який пройшов у чудовій, теплій, комфортній, майже домашній, атмосфері. Репертуар 14 виконавців - аматорів, що взяли участь у заході, був найрізноманітніший: студентські пісні, сучасні рокові композиції українських, російських та іноземних авторів.

Слухачам було дуже цікаво і весело, а таких щирих оплесків та овацій, мабуть, не чули і заслужені артисти!

Усі були вдячні організаторам - студентській раді гуртожитку № 11 (організатор Дорошенко Аліна, група ПІ-515М(А)), профбюро ІКІТ та ППОСА НАУ.