Напередодні дня Святого Миколая студенти Інституту комп’ютерних інформаційних технологій (ІКІТ) за програмою «Подаруй дітям радість!» з привітаннями завітали до вихованців молодших груп ДНЗ №490 (вул. Ніжинська, 26).

Дітлахам було представлено невеличку дитячу виставу з Дідом Морозом та кумедними звірятками, у яких тимчасово перевтілились студенти. До програми входили привітання діточок, конкурси та ігри і, зрозуміло, подарунки. Але найголовніше - малеча отримала масу позитивних вражень!

А найкращими подарунками для студентів - учасників заходу стали дитяча радість та щирий сміх малюків.

Безперечно, це свято надовго запам’ятається як діткам, так і учасникам заходу.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації заходу адміністрації та вихователям ДНЗ №490, а також колективу ЦКМ НАУ.

Щирі вітання зі святом!