ТЕХНІЧНІ НАУКИ

АВІОНІКА  ТА  МАШИНОЗНАВСТВО

Терещенко Ю. М., Дорошенко К. В. Методика розрахунку акустичного тиску, що генерується вентилятором авіаційного газотурбінного двигуна.

Кучер О. Г., Власенко П. О. Модель експлуатаційної надійності повітряних суден.

Карускевич М. В., Маслак Т. П., Капустинский А. А., Сейдаметова Г. С. Розвиток деформаційного рельєфу при програмному циклічному навантаженні.

Кіндрачук М. В., Кульгавий Е. А., Данілов А. П., Хлевна Ю. Л. Установка та методика визначення характеристик тертя та зношування.

Кіндрачук М. В., Тісов О. В. Зносостійкі та жаростійкі сплави на основі кобальту.

Філоненко С. Ф., Косицька Т. М., Космач О. П. Модель сигналу акустичної емісії при терті поверхонь композиційних матеріалів.

Кузнєцова О. Я., Нетреба Ж. М. Кінетика хімічних перетворень вуглеводнів робочої рідини FH-51 під час експлуатації повітряного судна.

ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІ  СИСТЕМИ  ТА  МЕРЕЖІ

Литвиненко О. Є., Мельник С. В., Ментю М. О. Алгоритми розрахунку мережевих графіків, заданих сімейством вузлових підмножин.

Павленко П. М., Нестеренко Ю. Г., Сєрков Є. О., Водяник В. В. Розробка і використання методу оцінки та контролю знань

студентів технічного університету.

Давлет’янц О. І., Таран Є. С., Гальчун О. О., Лисенко А. С. Порівняльний аналіз програмних пакетів моделювання електронних схем.

ІНФОРМАЦІЙНА  БЕЗПЕКА

Юдін О. К., Вадясов К. А. Метод накладення еліптичних кривих у задачах криптографічного захисту графічної інформації.

Юдін О. К., Курінь К. О. Дослідження взаємного впливу процедур шифрування та стиснення інформаційного повідомлення.

Луцький М. Г., Муранов А. С., Муранов О. С. Процесна модель опрацбвання експлуатаційних проблем у системах диференційованого обслуговування з гарантованим сервісом.

Василенко В. С. Пропускна спроможність каналів обчислювальних мереж. Умови частотно-енергетичного балансу.

Василенко В. С., Дубчак О. В. Захист інформаційних об’єктів на базі лишкових класів.

Юдін О. К., Гулак Н. К. Сучасні технології організації інформаційно-комунікаційних систем митної служби.

Павлов В. Г. Захист даних шляхом модифікації системних розділів жорсткого диска.

СИСТЕМИ  УПРАВЛІННЯ

Касьянов В. О., Кім О. О. Аналіз сприйняття перевантажень під час польоту легких літаків в умовах турбулентності.

Казак В. Н., Булка Л. Л., Вакарова А. Й., Гладинюк Б. В. Діагностика стану поверхні крила літака  з використанням Байєсівських мереж.

Казак В. М., Бабенко А. Є. Аналіз характеристик втрат, викликаних зіткненням літака  зі сторонніми об’єктами.

Казак В. М., Кошляк І. С. Синтез методів оцінювання ефективності  транспортно-експедиційного обслуговування.

ЕКОЛОГІЯ

Конахович Г. Ф., Одарченко Р. С., Конахович Г. С., Карпов А. В. Розробка пристрою для визначення  еквівалентного шкідливого електромагнітного випромінювання.

Конахович Г. Ф., Одарченко Р. С., Конахович Г. С., Карпов А. В. Методика визначення загального  рівня опромінення персоналу в сучасному інформаційному просторі.