06 лютого 2014 року представники кафедр ІКІТ взяли участь у профорієнтаційному заході «Твій вибір – твоє майбутнє», організованому Інститутом доуніверситетської підготовки у холі першого корпусу НАУ.

Справжній урок щодо набуття майбутнього фаху було проведено для  старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва (СЗШ №221 Солом’янського району, Економіко-правового ліцею Деснянського району, ліцею «Універсум» Шевченківського району, Романо-германської гімназії № 123 Подільського району) та старшокласників відокремлених навчальних підрозділів НАУ (Промислово-економічного коледжу НАУ, Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування, Вищого професійного училища НАУ та Васильківського коледжу).

Майбутнім абітурієнтам було запропоновано презентацію кафедри КММТ (в.о.зав.кафедрою М.Мелешко), здобутки науково – дослідницької роботи студентів кафедри КСУ  (керівник СНТТ доц. Є.Артамонов), іншу рекламну інформацію пор структурні підрозділи ІКІТ.

З великою зацікавленістю учні прослухали розповідь про особливості навчання та підготовки фахівців за освітнім напрямом 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», яку провела доц. кафедри КСЗІ О.Мелешко.

Перед понад 450 старшокласниками в актовій залі НАУ з презентацією Інституту виступив заступник директора ІКІТ з наукової роботи, д.т.н., професор О. Литвиненко.

Наступний профорієнтаційний урок планується провести 13 лютого 2014 р.