13 лютого 2014 року у холі першого корпусу НАУ відбулася друга зустріч представників кафедр ІКІТ зі старшокласниками київських ЗОСШ, яка пройшла у рамках профорієнтаційної програми Інституту доуніверситетської підготовки.

До уваги випускників шкіл було представлено презентацію кафедр КММТ та КСУ, загальну презентацію ІКІТ на великому екрані, а також буклети з рекламною інформацією про структурні підрозділи ІКІТ.

Особливу зацікавленість школярів викликала бесіда про студентську наукову діяльність у СННТ «Робототехніка», яку провів доцент кафедри КСУ Є.Артамонов. На підтвердження студентських досягнень молоді науковці – студенти А.Длужевський та О.Панфьоров продемонстрували функціональність моделі авторобота. Майбутні абітурієнти скористались нагодою випробувати модель самостійно і навіть потримати її у руках.

Перед старшокласниками в актовій залі НАУ з презентацією Інституту виступив заступник директора ІКІТ з наукової роботи, д.т.н., професор О.Литвиненко.

Наступний профорієнтаційний урок планується провести 20 лютого 2014 р.