26 лютого 2014 року в Актовій залі НАУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Інституту комп’ютерних інформаційних технологій (ІКІТ) за галузями знань 0515 «Видавничо-поліграфічна справа» (спеціальність 8.05150102 «Технологія електронних мультимедійних видань») та 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» (спеціальності 7/8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення», 7/8.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології», 8.05010102 «Інформаційні технології проектування»).

Зі словами привітання до зібрання звернулися директор ІКІТ, д.т.н., професор О.Юдін, заступники директора к.т.н., доцент Б.Масловський, к.т.н., доцент О.Ткаліч, к.т.н., доцент М.Куклінський, викладачі випускових кафедр.

Дипломи про вищу освіту з найсучасніших ІТ – напрямів були вручені ста випускникам, серед яких - відмінники навчання, іменні стипендіати, лауреати Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт, призери олімпіад та різноманітних конкурсів. Сім випускників отримали дипломи магістрів з відзнакою: Юлія Коросташивець, Сергій Черненко (кафедра комп’ютерних інформаційних технологій); Мілана Костів, Аліна Лук’ян, Ксенія Шапошнікова (кафедра інженерії програмного забезпечення); Анна Олексова, Олександра Сєдова (кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій). Також були відзначені Грамотами ректора НАУ наукові розробки вісімнадцяти випускників – переможців конкурсу – огляду на кращий дипломний проект.

Вітаємо наших випускників, пишаємося ними, зичимо щастя, успіхів, наснаги!