У березні, напередодні весняного рівнодення, в світі відзначають міжнародний День планетаріїв, який цього року припав на 16 березня. Мета проведення свята – знайомство суспільства з діяльністю планетаріїв і пропаганда астрономічних знань, а місце проведення – міські планетарії.

19 березня 2014 року студенти Інституту комп’ютерних інформаційних технологій освітнього напряму «Інженерія програмного забезпечення» (старший наставник Скалова В.А.) долучились до прихильників астрономії і відзначили цей день, відвідавши Київський планетарій з екскурсією «Політ на місяць».

Це свято має „європейське” коріння, вперше воно було проведене в Італії у 1990 році з ініціативи Асоціації італійських планетаріїв. Статус міжнародного День планетаріїв набув у 1994 році за підтримки французьких астрономів, а вже через рік свято почали відзначати ще в шести країнах Європи, серед яких - і Україна.