У квітні світове товариство відзначатиме Всесвітній день книги та авторського права. Свято започатковано в 1996 році, а ідея його проведення належить організації об’єднаних націй. Рішення було прийнято на 28 – й сесії ЮНЕСКО з метою просвіти, розвитку усвідомлення культурних традицій, а також з урахуванням того, що книги є найбільшим засобом поширення знання та найнадійнішим способом його збереження.

Книги є носієм найрізноманітнішої інформації. На основі їх використання організований весь освітній процес в цивілізованому світі. Також книга вважається фундаментом самоосвіти та пошуку внутрішньої гармонії.

23 березня 2014 року, напередодні такої важливої, особливо для студентства, події, викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення В.Скалова, Ю.Рябокінь та О.Гриненко організували цікаву екскурсію – відвідання київського кафе – читальні, що розташовано на вулиці Саксаганського. Там, у затишному дружньому колі, студенти та їх наставники поринули у чарівний світ книги, яка сьогодні є не тільки джерелом знань, а простим доступом до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства. Тільки любов до книги допомагає людям передавати свій життєвий та історичний досвід наступним поколінням.

No images found.