12 березня 2014 року викладачами кафедри вищої та обчислювальної математики Інституту комп'ютерних інформаційних технологій було організовано та проведено олімпіаду з математики для студентів ІКІТ, ІІДС, АКІ, ІАН та всіх бажаючих. До складу оргкомітету увійшли д.ф.-м.н., професор Денисюк В.П., к.ф.-м.н., доцент Репета В.К., к.ф.-м.н., доцент Олешко Т.А. Олімпіаду, участь у якій взяли понад 6о студентів, було проведено для першокурсників і студентів старших курсів.

Переможцями олімпіади стали:

І курс:

І місце - Анна Ціпов’яз (група 103, АКІ); ІІ місце – Олександра Козлова (група 117, ІКІТ); Олег Коваленко (група 103, АКІ); ІІІ місце – Кирил Шестаков (група 117, ІКІТ).

Старші курси:

І місце – Ігор Джевало (група 211, ІАН); ІІ місце – Андрій Мироненко (група 211, ІАН); ІІІ місце – Олександр Перчук (група 451, ІІДС).

Вітаємо переможців олімпіади, зичимо подальших успіхів!

No images found.