Щорічно 27 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день театру, який був встановлений у 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО. Цей день традиційно проходить під єдиним девізом: «Театр як засіб взаєморозуміння й зміцнення миру між народами».

3 квітня 2014 року з нагоди свята викладачі кафедри та студенти кафедри інженерії програмного забезпечення Інституту комп’ютерних інформаційних технологій (старший наставник В.Скалова) відвідали виставу Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки – комедію Б.Нушича «Д-р» («Доктор філософії»).

Майбутні фахівці з розробки та тестування програмного забезпечення переконалися, що Всесвітній день театру - не просто професійне свято майстрів сцени, це - свято мільйонів глядачів.

No images found.