25-26 квітня 2014 року Асоціація «Інформаційні технології України» («IT Ukraine») у партнерстві з Київським національним університетом ім.Тараса Шевченко та за підтримки ІТ - компанії «LUXOFT» провели семінар-практикум «Сучасні нереляційні бази даних». У семінарі взяли участь науково – педагогічні працівники Інституту комп'ютерних інформаційних технологій (ІКІТ), які викладають ІТ-дисципліни: Є.Артамонов, О.Бєляков, С.Станко (кафедра комп’ютеризованих систем управління); О.Дубчак, А.Єлізаров, Б.Корнієнко, О.Мелешко (кафедра комп’ютеризованих систем захисту інформації).

Асоціація «IT Ukraine» поєднує на національному рівні більше 30 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення, є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій і послуг (WITSA) і Європейської асоціації цифрових технологій (DigitalEurope); компанія «LUXOFT» - загальновизнаний  лідер на ринку виробництва й експорту програмного забезпечення.

У планах ІКІТ щодо поглиблення міжнародної діяльності та поширення співпраці з ІТ - компаніями – подальше плідне співробітництво з «IT Ukraine».

No images found.