6 – 10 червня 2014 року в м. Астана (Республіка Казахстан) відбулася головна подія Міжнародної студентської ІТ – Олімпіади «IT-UNIVERSE-2014» - Міжнародний фінал. Базою проведення змагань призерів Національних фіналів - представників Азербайджанської Республики, Республики Беларусь, Республики Казахстан та України став Назарбаев університет - Міжнародний партнер Олімпіади.

 

Національний авіаційний університет у конкурсі «Кращий інноваційний диплом» представляла учасниця українського Національного фіналу Олімпіади, студентка 5 курсу Інституту комп’ютерних інформаційних технологій Вероніка Гармай (кафедра комп’ютерних систем і мереж). Практичність та перспективність дослідження, творчий підхід Вероніки принесли перемогу – її проект «Віртуальний процесор для ідентифікації аномальних станів КС з паралельною обробкою інформації комплексами нейромереж» виявився найкращим. В.Гармай нагороджена Дипломом та медаллю за І місце, а Національний авіаційний університет - грамотою на знак вдячності за видатний внесок у просування Олімпіади.

Дирекція ІКІТ та педагогічний колектив кафедри КСМ висловлюють щиру вдячність В.Гармай за належне представлення НАУ на міжнародному рівні.

Вітаємо Вероніку, пишаємося її досягненнями, зичимо подальших перемог!