16 – 27 червня 2014 р. на кафедрі комп’ютеризованих систем захисту інформації (КСЗІ) Інституту комп’ютерних інформаційних технологій відбулися засідання Державних екзаменаційних комісій із захисту дипломних робіт випускників ОКР «Спеціаліст/Магістр», «Бакалавр» денної та «Спеціаліст/Магістр» заочної форм навчання.

Актуальність тем, авторська реалізація та практична цінність розробок і запропонованих рішень, особисті здобутки авторів дипломних робіт дозволили подати на конкурс – огляд 21 найкраще дослідження з напряму «Безпека інформаційних і комунікаційних систем».

Зичимо випускникам - фахівцям кафедри КСЗІ успіхів у професійній діяльності, а тим, хто планує продовжити навчання за найсучаснішим освітнім напрямом – вдалого вступу на п’ятий курс!