Список абітурієнтів ІКІТ на розселення


СПИСОК

абітурієнтів ІКІТ на розселення в гуртожитки № 9 та № 11

 

 

№ п.п

№ кімнати

П.І.П.

Напрям

901a

Абрамова Марія Андріївна

050101 «Комп’ютерні науки»

808б

Адамів Олександр Олегович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

618б

Аршулик Тетяна Володимирівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

906б

Бабінін Антон Геннадійович

050103 «Програмна інженерія»

901a

Бадьорна Поліна Олександрівна

050101 «Комп’ютерні науки»

503а

Байда Олена Костянтинівна

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

808б

Балакін Юрій Михайлович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

808б

Балог Володимир Володимирович

050102 «Комп’ютерна інженерія»


170103 «Управління інформаційною безпекою»

10.

618б

Бесараб Тетяна Михайлівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

11.

920б

Бєліков Гліб Дмитрович

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

12.

517б

Білоус Яна Володимирівна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

13.

906б

Бобришев Антон Андрійович

050103 «Програмна інженерія»

14.

920б

Богатко Антон Олександрович

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

15.

725а

Богдан Сергій Петрович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

16.

808а

Богдановський Олександр Віталійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

17.

808а

Бондарчук Володимир Сергійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

18.

813а

Браславець Ірина Анатоліївна

050103 «Програмна інженерія»

19.

825а

Братчик Олександр Дмитрович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

20.

525а

Бурачинський Олег Едуардович

050101 «Комп’ютерні науки»

21.

825а

Бут Сергій Віталійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

22.

825б

Валюшко Іван Вячеславович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

23.

825б

Вантух Ігор Володимирович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

24.

501а

Васильченко Корній Дмитрович

050101 «Комп’ютерні науки»

25.

722б

Венцко Христина Богданівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

26.

825б

Верещак Олександр Олександрович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

27.

501а

Верещака Богдан Петрович

050101 «Комп’ютерні науки»

28.

715а

Вихор Микола Валерійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

29.

925а

Вільгаук Владислав Володимирович

050103 «Програмна інженерія»

30.

725б

Вознейчук Олег Юрійович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

31.

203а

Волкова Дар’я Андріївна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

32.

925а

Вольський Віталій Анатолійович

050103 «Програмна інженерія»

33.

610б

Гахраманов Тамірлан Аріфович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

34.

715а

Голованьов Євгеній Олегович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

35.

517б

Гоппова Аксиня Костянтинівна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

36.

925б

Горбач Роман Володимирович

050103 «Програмна інженерія»

37.

504а

Горобчук Іван Олегович

1 курс

38.

610б

Горовий Ігор Миколайович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

39.

925б

Готьє Микола Вікторович

050103 «Програмна інженерія»

40.

725б

Грабчак Михайло Станіславович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

41.

901б

Гриб Марина Олегівна

050101 «Комп’ютерні науки»

42.

813а

Грибова Єлизавета Олегівна

050103 «Програмна інженерія»

43.

927а

Григоренко Віталій Олексійович

050103 «Програмна інженерія»

44.

610б

Грищук Олександр Павлович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

45.

517б

Гродська Софія Павлівна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

46.

501б

Громадський Дмитро Володимирович

050101 «Комп’ютерні науки»

47.

501б

Гук Назарій Ігорович

050101 «Комп’ютерні науки»

48.

615б

Гущін Костянтин Сергійович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

49.

901б

Давиденко Аніта Юріївна

050101 «Комп’ютерні науки»

50.

927а

Данилець Дмитро Володимирович

050103 «Програмна інженерія»

51.

927б

Демченко Владислав Васильович

050103 «Програмна інженерія»

52.

601б

Демчишин Ольга Юріївна

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

53.

206а

Денисенко Лілія Олександрівна

050103 «Програмна інженерія»

54.

722б

Деньга Анастасія Сергіївна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

55.

901б

Доля Альона Леонідівна

050101 «Комп’ютерні науки»

56.

820а

Дубова Яна Анатоліївна

050102 «Комп’ютерна інженерія»

57.

518б

Дудко Олександр Станіславович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

58.

416б

Дучкова Кристина Едуардівна

050103 «Програмна інженерія»

59.

927б

Дядя Микита Віталійович

050103 «Програмна інженерія»

60.

715б

Єфімчук Дмитро Володимирович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

61.

927б

Живчин Іван Петрович

050103 «Програмна інженерія»

62.

715б

Журавінський Максим Васильович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

63.

518б

Загазей Тарас Юрійович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

64.

916а

Загурська Юліана Генріхівна

050101 «Комп’ютерні науки»

65.

816а

Заліський Іван Миколайович

050103 «Програмна інженерія»

66.

715б

Затуливітер Олександр Геннадійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

67.

810а

Захаренко Євгеній Павлович

050103 «Програмна інженерія»

68.

518б

Зубко Віталій Миколайович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

69.

725б

Йордан Андрій Євгенович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

70.

916а

Івашина Анна Андріївна

050101 «Комп’ютерні науки»

71.

801а

Ільїн Ігор Миколайович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

72.

810б

Іщенко Єгор Степанович

050103 «Програмна інженерія»

73.

501б

Калініченко Владислав Юрійович

050101 «Комп’ютерні науки»

74.

401б

Каневський Сергій Сергійович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

75.

820а

Карпова Єлизавета Геннадіївна

050102 «Комп’ютерна інженерія»

76.

713а

Кацеро Олександр Павлович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

77.

810б

Кісільов Єгор Ігорович

050103 «Програмна інженерія»

78.

713а

Ковтунович Богдан Миколайович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

79.

810б

Козинець Ілля Олегович

050103 «Програмна інженерія»

80.

827а

Колісник Олег Валерійович

050103 «Програмна інженерія»

81.

722б

Коломієць Вікторія Геннадіївна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

82.

713б

Коломієць Павло Євгенійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

83.

827б

Кононенко Роман Сергійович

050103 «Програмна інженерія»

84.

827б

Корнійчук Дмитро Володимирович

050103 «Програмна інженерія»

85.

625б

Косенко Ольга Юріївна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

86.

418б

Костенко Станіслав Ігорович

050101 «Комп’ютерні науки»

87.

916б

Крамаренко Дарина Сергіївна

050101 «Комп’ютерні науки»

88.

401б

Красік Ілля Олегович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

89.

827б

Кривенко Ігор Михайлович

050103 «Програмна інженерія»

90.

713б

Кришньов Денис Олександрович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

91.

917б

Кудимець Дмитро Володимирович

050103 «Програмна інженерія»

92.

418б

Кулик Едуард Сергійович

050101 «Комп’ютерні науки»

93.

716б

Кураш Євген Олександрович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

94.

416б

Кучковська Марина Андріївна

050103 «Програмна інженерія»

95.

416б

Ларченко Юлія Сергіївна

050103 «Програмна інженерія»

96.

917б

Литвиненко Юрій Євгенійович

050103 «Програмна інженерія»

97.

418б

Літовальцев Тарас Олександрович

050101 «Комп’ютерні науки»

98.

713б

Лук`янчук Андрій Вікторович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

99.

822а

Майданський Владислав Анатолійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

425б

Манжалей Юрій Романович

050101 «Комп’ютерні науки»

401б

Манжула Андрій Олександрович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

425б

Мартинюк Богдан Тарасович

050101 «Комп’ютерні науки»

917б

Марченко Андрій Дмитрович

050103 «Програмна інженерія»

913б

Мельник Назар Андрійович

050103 «Програмна інженерія»

622б

Мех Олександр Костянтинович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

504б

Михайловський Володимир Федорович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

811б

Мільниченко Вікторія Олександрівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

511б

Могір Катерина Андріївна

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

811б

Можарова Анна Олександрівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

822а

Мороз Дмитро Валентинович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

920б

Мороз Роман Ігорович

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

611б

Мороз Юрій Анатолійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

425б

Московенко Євгеній Олегович

050101 «Комп’ютерні науки»

611б

Мусат Артем Валерійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

611б

Нестеровський Владислав Михайлович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

625б

Нікіфірова Маргарита Павлівна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

803а

Новиков Сергій Анатолійович

050101 «Комп’ютерні науки»

504б

Обищенко Олександр Миколайович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

527а

Обочук Владислав Ярославович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

511б

Огіренко Марина Сергіївна

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

916б

Озімай Дар`я Олександрівна

050101 «Комп’ютерні науки»

925б

Омельянюк Микита Олександрович

050101 «Комп’ютерні науки»

913б

Оробей Віталій Володимирович

050103 «Програмна інженерія»

527а

Осняков Андрій Олександрович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

803а

Охріменко Сергій Володимирович

050101 «Комп’ютерні науки»

916б

Павловець Вікторія Сергіївна

050101 «Комп’ютерні науки»

913б

Павловський Дмитро Михайлович

050103 «Програмна інженерія»

908а

Паламарчук Катерина Олександрівна

050101 «Комп’ютерні науки»

504б

Пархоменко Олександр Олександрович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

511б

Перепич Ірина Олегівна

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

527б

Петричко Владислав Васильович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

625б

Підгайко Валентина Іванівна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

817а

Піддубняк Юрій Олександрович

050103 «Програмна інженерія»

527б

Підлубний Ярослав Анатолійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

527б

Пінчук Іван Юрійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

320б

Піхурович Максим Володимирович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

320б

Плажевський Владислав Андрійович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

803б

Подолян Олексій Леонідович

050101 «Комп’ютерні науки»

803б

Поліщук Володимир Леонідович

050101 «Комп’ютерні науки»

727а

Положенцев Артем Анатолійович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

803б

Потолоков Владислав Олександрович

050101 «Комп’ютерні науки»

227б

Похил Сергій Олегович

050103 «Програмна інженерія»

615б

Приймак Кирило Максимович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

818б

Проніна Валерія Вікторівна

050103 «Програмна інженерія»

408б

Пунченко Євгеній Олегович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

408б

Радько Дмитро Сергійович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

327б

Решетніков Микита Костянтинович

050101 «Комп’ютерні науки»

727а

Ріпа Дмитро Олександрович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

408б

Руденко Дмитро Володимирович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

508б

Саварин Іван Валентинович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

811б

Савчук Христина Дмитрівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

727б

Самоха Дмитро Олегович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

227б

Санєєв Дмитро Євгенович

050103 «Програмна інженерія»

910а

Саргсян Сергій Радікович

050103 «Програмна інженерія»

603б

Сашнєв Георгій Олександрович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

603б

Свіщ Ігор Вікторович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

508б

Сидоров Євген Олександрович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

508б

Симчук Володимир Сергійович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

603б

Синиця Максим Миколайович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

618б

Скоропацька Ірина Юріївна

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

508а

Слободянюк Богдан Олегович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

910а

Слюсар Артем Вікторович

050103 «Програмна інженерія»

818б

Соколенко Поліна Юріївна

050103 «Програмна інженерія»

727б

Солін Володимир Олексійович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

327б

Соломко Юлія Олександрівна

050101 «Комп’ютерні науки»

818б

Стаднік Вікторія Юріївна

050103 «Програмна інженерія»

903б

Станіславова Ольга Олександрівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

320б

Старцев Станіслав Вікторович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

711б

Супрун Дмитро Юрійович

050103 «Програмна інженерія»

327б

Супукарьов Олексій Володимирович

050101 «Комп’ютерні науки»

601б

Сухаревська Елеонора Сергіївна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

903а

Суховерхова Анастасія Валеріївна

050102 «Комп’ютерна інженерія»

816а

Тарасов Андрій Геннадійович

050101 «Комп’ютерні науки»

711б

Тарасюк Сергій Васильович

050103 «Програмна інженерія»

601б

Терещенко Інна Олегівна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

906б

Тимощук Костянтин Вікторович

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

903б

Тисячук Юлія Вячеславівна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

525а

Ткаліч Вадим Петрович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

716б

Томашевич Максим Ігорович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

711б

Трачук Вадим Віталійович

050103 «Програмна інженерія»

915а

Тростогон Дмитро Васильоич

050103 «Програмна інженерія»

716б

Фесенко Владислав Олексійович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

508а

Фролов Олексій Дмитрович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

915а

Фурман Сергій Олегович

050103 «Програмна інженерія»

920а

Хитров Андрій Олександрович

050103 «Програмна інженерія»

303б

Хоменко Наталія Віталіївна

050103 «Програмна інженерія»

525б

Чалик Ярослав Геннадійович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

903а

Черноіваненко Марина Олександрівна

050102 «Комп’ютерна інженерія»

918а

Чернуський Кирило Вікторович

050103 «Програмна інженерія»

506б

Черняков Ярослав Володимирович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

717б

Черняховський Андрій леонідович

170103 «Управління інформаційною безпекою»

506б

Чухно Олег Іванович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

703б

Шаламай Владислав Михайлович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

717б

Шаховал Олександра Анатоліївна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

227б

Шевченко Богдан Федорович

050103 «Програмна інженерія»

922а

Шевчук Авіан Іванович

050103 «Програмна інженерія»

303б

Шевчук Анастасія Василівна

050103 «Програмна інженерія»

506б

Шевчук Валерій Богданович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

303б

Шульженко Тетяна Сергіївна

050101 «Комп’ютерні науки»

525б

Шульцев Ілля Валентинович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

903б

Шумна Юлія Сергіївна

051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

703б

Шуневич Євген Михайлович

170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

206а

Щерба Ганна Олександрівна

050102 «Комп’ютерна інженерія»

922а

Щербак Ілля Павлович

050103 «Програмна інженерія»

525б

Щербанюк Владислав Володимирович

050102 «Комп’ютерна інженерія»

203а

Щербань Ірина Анатоліївна

170103 «Управління інформаційною безпекою»

427б

Базьо Марія Олександрівна

414у

Байков Владислав Геннадійович

624у

Баланчук Андрій Михайлович

624у

Білоус Владислав Володимирович

424у

Ващенко Максим Анатолійович

814у

Воробей Артем Павлович

824у

Гайструк Олександр Олександрович

624у

Гринько Олександр Васильович

316б

Гулюк Вікторія Сергіївна

10.

424у

Данилов Богдан Юрійович

11.

824у

Десятов Костянтин Костянтинович

12.

912у

Діхтяренко Андрій Олександрович

13.

427б

Дмитрик Ольга Василівна

14.

424у

Єлькін Сергій Олегович

15.

424у

Іваненко Владислав Сергійович

16.

824у

Котовий Денис Борисович

17.

427б

Крошкіна Аліна Володимирівна

18.

316б

Матяш Наталія Олександрівна

19.

624у

Мисливий Дмитро Ігорович

20.

812у

Попович Павло Миколайович

21.

414у

Самсоненко Євгеній Вікторович

22.

814у

Сікун Павло Сергійович

23.

324у

Сліпченко Родіон Сергійович

24.

824у

Сторожук Павло Вікторович

25.

Гурт. №9

Тимошенко Максим Олегович

Направлення брати в гуртожитку № 11

26.

Гурт. №9

Бугуцький Богдан Геннадійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

27.

Гурт. №9

Артамонов Кирило Олегович

Направлення брати в гуртожитку № 11

28.

Гурт. №9

Смоляр Роман Анатолійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

29.

Гурт. №9

Гетьман Андрій Сергійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

30.

Гурт. №9

Петров Олександр Олександрович

Направлення брати в гуртожитку № 11

31.

Гурт. №9

Гоман Андрій Борисович

Направлення брати в гуртожитку № 11

32.

Гурт. №9

Щербак Ярослав Володимирович

Направлення брати в гуртожитку № 11

33.

Гурт. №9

Кравченко Олександр Геннадійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

34.

Гурт. №9

Оніщенко Дмитро Андрійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

35.

Гурт. №9

Барсуков Дмитро Олександрович

Направлення брати в гуртожитку № 11

36.

Гурт. №9

Абакумов Роман Олексійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

37.

Гурт. №9

Олійник Олексій Віталійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

38.

Гурт. №9

Бяльський Віктор Олексійович

Направлення брати в гуртожитку № 11

39.

Гурт. №9

Чернєй Ігор Олександрович

Направлення брати в гуртожитку № 11

40.

Гурт. №9

Курсевич Євген Олександрович

Направлення брати в гуртожитку № 11

41.

Гурт. №9

Вітюк В’ячеслав Костянтинович

Направлення брати в гуртожитку № 11

42.

Гурт. №9

Волошин Євгеній Анатолійович

Направлення брати в гуртожитку № 11