Загальні відомості

Сайт кафедри: kszi.nau.edu.ua

Кафедра комп'ютеризованих систем захисту інформації здійснює підготовку фахівців всіх рівнів (бакалаврів, спеціалістів та магістрів) і є випусковою за напрямами:

• 8.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

галузь знань:

• 1701 «Інформаційна безпека»

До послуг студентів надаються сучасні навчальні лабораторії та комп'ютерні класи для отримання грунтовних знань з гуманітарних, соціально-економічних, фундаментальних та спеціальних дисциплін .

Професійно-орієнтовані дисципліни забезпечують базові знання з усіх аспектів захисту інформації, включаючи:

• Методи та засоби захисту інформації,
  • Криптографічні перетворення,
  • Операційні системи,
  • Теорія інформації та кодування,
  • Комп'ютерні мережі,
  • Захист програмного забезпечення,
  • Захист інформації в комп'ютерних системах та мережах,
  • Захищені інформаційні технології,
  • Сучасні прогамні засоби захисту та ін.

Студенти проходять спеціальну підготовку з:

• інформаційного та міжнародного права;
  • програмних засобів захисту;
  • автоматизованих систем обробки інформації з обмеженим доступом;
  • вивчають методи та засоби захисту програмного забезпечення від несанкціонованого доступу; розробляють та проектують програми та апаратні засоби захисту інформації.

Студенти також отримують фундаментальну підготовку з таких дисциплін, як вища математика, теорія ймовірностей, математична статистика, дискретна математика, фізика, теорія сигналів і систем та інше.