12 листопада 2014 р. у клубі «Форсаж» відбувся конкурс «Міс ІКІТ -2015». Участь в конкурсі, після прискіпливого відбору, взяли 8 студенток: М.Коломієць (УБ-131), І.Юрчук (БІ-142), О.Ряба (УБ-431), П.Соколенко (ПІ-116), Ю.Кириченко (КС-222), Х. Венцко (ВП-126), Д.Остапенко (КС-223), Є.Омельченко (УС-311).

Вечір – конкурс пройшов у дружній, теплій, веселій атмосфері.

Між блоками різноманітних конкурсних випробувань настрій підтримували виступи команд КВК ІКІТ, а ведучими цього вечора були найдосвідченіші гравці команди «Второй лишний».

Журі, у результаті напруженої роботи, визнало переможницею конкурсу та володаркою титулу «Міс ІКІТ» Єлізавету Омельченко, «Віце - міс ІКІТ» - Ірину Юрчук, «Міс Грація» - Оксану Рябу, «Міс Оригінальність» - Діну Остапенко, «Міс Ніжність» - Марину Коломієць, «Міс Красива посмішка» - Юлію Кириченко, «Міс Романтика» - Поліну Соколенко. А в номінації «Міс глядацьких симпатій» перемогла Христина Венцко.

Конкурс відбувся за підтримки спонсорів: Журнал JOY, ППОСА НАУ, Салон краси «Жасмін», Авіакаси НАУ, СITY PUB, фітнес клуб «Fitcurvec»; Local student network.

Висловлюємо щиру вдячність гостям заходу, дівчатам - учасницям, спонсорам та організаторам вечора - органам студентського самоврядування Інституту та університету.

Відео - за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=fL4kqgjvQw8