12 – 13 листопада 2014 року на кафедрі комп’ютерних мультимедійних технологій Інституту комп’ютерних інформаційних технологій НАУ відбулась V науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності».

Конференція розпочалася 12 листопада зі вступного слова професора Мелешка М.А., в.о. завідувача кафедри КММТ. Він привітав всіх учасників і гостей, та відзначив особливість цього наукового заходу, адже рівно 10 років назад розпочала свою діяльність кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ.

Конференція зібрала фахівців з провідних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України: Інституту інформаційних технологій та засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, НТУУ «КПІ», Луганського національного університету ім. Т. Шевченка, Криворізького національного університету, Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України, Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, ТОВ «Інститут новітніх технологій в освіті» та ін.

Також з 10-річчям заснування кафедри КММТ привітала представник Інституту інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України к.пед.н. Яцишин А.В.

Після офіційного відкриття V науково-практичної конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», розпочалося пленарне засідання, на якому поділитися своїми науковими досягненнями Могильний С.Б, к.т.н., доцент (НТУУ «КПІ»): RASPBERRY PI, MATHEMATICA I WOLFRAM ЯК ОСНОВА ЕЛЕМЕНТІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ, Продеус А., д.т.н. (НТУУ «КПІ»): ВПЛИВ ФАЗОВИХ СПОТВОРЕНЬ НА СПРИЙНЯТТЯ МУЗИЧНИХ СИГНАЛІВ, Бобарчук О.А. (НАУ): ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА ПУЛЬТОВОГО ТЕСТУВАННЯ ТА ГОЛОСУВАННЯ.

Та студенти 2 курсу кафедри КММТ НАУ Олійников Є.О.: ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ ТА СТВОРЕННЯ КНИЖКОВИХ ВИДАНЬ, Чижевський П.В.: ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ВИДАННЯ НА СПОРТИВНУ ТЕМАТИКУ В СУЧАСНІЙ ПОЛІГРАФІЇ.

Наступним етапом конференції була робота в секціях, залежно від напряму досліджуваної тематики. На секціях 12 та 13 листопада були представлені цікаві та актуальні доповіді, які активно обговорювалися учасниками.

Поділившись своїми напрацюваннями, учасники та гості конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» зробили внесок в освітній, технічний та соціальний розвиток України.