26 листопада  - Всесвітній день інформації, який уже в двадцяте відмічають у багатьох країнах світу. Це свято започатковано у 1994 році за ініціативи Міжнародної академії інформатизації на честь проведеного в 1992 році першого Міжнародного форуму інформатизації.

Цікаво, що щорічно людство виробляє стільки інформації, що нею можна б було заповнити 500 тисяч Бібліотек Конгресу США. У електронному вигляді міститься 92% загальносвітової інформації. А темпи зростання Internet просто вражають – щоб перечитати увесь тільки англомовний  Internet – контент за швидкості читання 250 слів на хвилину знадобиться 226 532 роки!

Відомо, що із збільшенням обсягів інформації збільшується і кількість проблем, пов’язаних із її захистом. Тому цей день святкують як ІТ – фахівці, так і професіонали з інформаційної безпеки.

Інститут комп’ютерних інформаційних технологій вітає усіх студентів, педагогів та фахівців, діяльність яких пов’язана з інформацією!