12 грудня 2014 року за запрошенням Асоціації ««Інформаційні технології України» науково – педагогічні працівники ІАН та ІКІТ НАУ взяли участь в ІІ-й міжнародній конференції «Синергія: ІТ освіта та ІТ індустрія».

Захід, який відбувся у великій конференцзалі НАН України, був організований та проведений Асоціацією «ІТ України»  за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій та Міністерства освіти і науки України. Мета заходу — створення механізмів щодо визначення та вирішення реальних потреб ІТ галузі в кадрах і  механізмів підвищення інтересу молоді до професії, розробки систем рівня готовності випускників професійним потребам ІТ галузі, вдосконалення процесу освіти тощо.

Інститут комп’ютерних інформаційних технологій представляли: директор ІКІТ О.Юдін, заступник директора О.Дубчак, завідувач кафедрою КІТ Ю.Зіатдінов, професор кафедри КІТ М.Виноградов, доцент кафедри БІТ С.Гнатюк.

Конференція стала міжнародною платформою щодо формування дієвого діалогу та стратегічного співробітництва між керівництвом державних органів, українськими та закордонними вищими навчальними закладами та провідними ІТ компаніями.