ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩІ ДИПЛОМНІ РОБОТИ


В Інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбулися засідання екзаменаційних комісій та конкурс – огляд дипломних проектів/робіт випускників за галузями знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» та 0515 «Видавничо-поліграфічна справа».

 

З понад 100 дипломних робіт, розглянутих під час захисту, 22 було рекомендовано на конкурс.

У результаті обговорення та оцінювання дипломних проектів конкурсна комісія, під головуванням відповідального за навчально-методичну роботу ІКІТ Масловського Б.Г., визначила наступних переможців.

Галузь 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», спеціальності 7.05010302 «Інженерія програмного забезпечення», 7.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології»:

І місце - Кирило Хромов, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Ясенова-Берестюк І.С.;

ІІ місце – Альона Гарнець, група ПІ-611с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.ф.-м..н., доцент Поперешняк С.В.; Богдан Чорний, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.ф.-м..н., доцент Оленін М.В.;

ІІІ місце - Євген Довгоборець, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.ф.-м..н., доцент Резніченко В.А.; Андрій Мерецький, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Рябокінь Ю.М.; Артем Ткачук, група ПІ-614с, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Рябокінь Ю.М.;

Галузь 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», спеціальності 8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення», 8.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології», 8.05010102 «Інформаційні технології проектування»:

І місце - Олександр Галаган, група УС-612м, керівник – професор кафедри КІТ, д.т.н., професор Виноградов М.А.;

ІІ місце – В’ячеслав Борбат, група ПІ-615ма, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Романов Є.І.; Ольга Короташ, група ІПЗ-615ма, керівник – доцент кафедри ІПЗ, к.т.н., доцент Авраменко О.А.;

ІІІ місце – Антон Лі, група УС-612м, керівник – доцент кафедри КІТ, к.т.н., доцент Райчев І.Е.; Юрій Красько, група УС-612м, керівник – доцент кафедри КІТ, к.т.н., доцент Райчев І.Е.; Вадим Гайдачук, група ТП-613м, керівник – професор ПІ, д.т.н., професор Коврижкін О.Г.

Галузь 0515 «Видавничо-поліграфічна справа», спеціальність 8.05150102 «Технологія електронних мультимедійних видань»:

І місце - Юрій Коваль, група ВП-627м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., професор Мелешко М.А.;

ІІ місце – Ольга Романченко, група ВП-627м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., професор Печурін М.К..; Віта Ібрагімова, група ВП-627м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., професор Мелешко М.А.;

ІІІ місце – Марія Біляєва, група ВП-627м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., професор Печурін М.К.; Яна Шевченко, група ВП-627м, керівник – професор кафедри КММТ, к.т.н., професор Мелешко М.А.

Вітаємо переможців конкурсу та керівників їх дослідницьких випускних робіт!