16 червня 2015 р. завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Інституту комп’ютерних інформаційних технологій (ІКІТ) М.Сидоров та відповідальна за навчально – організаційну діяльність ІКІТ О.Дубчак взяли участь у засіданні круглого столу щодо обговорення  принципів формування державного замовлення у розрізі ВНЗ України за ІТ- спеціальностями на 2015 – 2016 н.р.

У надзвичайно важливій фаховій дискусії щодо створення уніфікованої методології такого розподілу з урахуванням потреб роботодавців, розміщення продуктивних сил в регіоні та безпосередньої якості підготовки спеціалістів за оцінками роботодавців взяли участь представники органів державної влади, провідних ВНЗ та IТ - компаній України, ключові експерти та представники центральних органів виконавчої влади.

Захід відбувся у Володимирській залі готелю «Хрещатик» за сприяння Асоціації «Інформаційні технології України».