21 серпня 2015
Для поселення студентів 1 та 2 курсу (які заселяються вперше) необхідно:
- Направлення ( гуртожиток №11) отримаєте в грутожитку
- По 2 копії паспорту(1,2 та 11) та інд. коду
- ОРДЕР на проживання + УГОДА ( гуртожиток №11 )
- Квитанцію на оплату за проживання ( на 5 місяців )(гуртожиток №11)
- Корінець ордера в якому зробити відмітку:
- Для військомату в корпусі 1 ауд. 324 аудиторії (1.324) – тільки хлопці
- В ордері зробити відмітку пройдений медогляд (медичний центр НАУ, вул. Гарматна, 51)
- Отримати перепустку
Для більшого розуміння додається карта, на якій показані місця знаходження мед. центру(1) та бюро перепусток(2).
Дати заселення до гуртожитку по напрямам:
26.08.2015р. з 9.00 до 17.00 - 6.050101 «Комп'ютерні науки» та 6.050103 «Програмна інженерія»;
27.08.2015р. з 9.00 до 17.00 -6.050101 «Комп'ютерна інженерія» та 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»;
28.08.2015р. з 9.00 до 16.00 6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа»
Якщо Ви не можете приїхати в зазначений для Вашого напряму підготовки день, можете приїхати в будь-який інший починаючи з 26.08., але зважайте на збільшення часу простоювання в чергах.
Списки студентів 1 та 2 курсу з розподілом по кімнатах
(можете знайти своїх сусудів в соціальних мережах та обговорити речі, які плануєте завозити також бесіди напрямів є за посиланням https://vk.com/minusdeer?w=wall-99569242_543, також група гуртожитку ІКІТ https://vk.com/gurt11)
Переселення студентів буде відбуватися після заселення всіх студентів до гуртожитку за заявами студентів та обопільною згодою сторін, що міняються місцями.
Гуртожиток № 11
(1 курс)
№ кімнати |
П.І.Б. |
Напрям |
416б |
Алиєв Сеймур Ханпута огли |
6.050101 |
718б |
Альберт Анна Костянтинівна |
6.050102 |
615б |
Андросов Єгор Петрович |
6.050103 |
416б |
Анісімов Денис Вячеславович |
6.050101 |
302у |
Ахтирська Валерія Володимирівна |
6.050102 |
615б |
Бабічев Вадим Русланович |
6.050103 |
716б |
Базельцев Кирило Олександрович |
6.050102 |
616б |
Барсукова Олександра Сергіївна |
6.170101 |
615б |
Бездиханюк Владислав Сергійович |
6.050103 |
303б |
Безкоровайна Каріна Ігорівна |
6.170101 |
615б |
Бельмас Владислав Володимирович |
6.050103 |
716б |
Биков Микита Андрійович |
6.050102 |
416б |
Биковських Антон Геннадійович |
6.050101 |
416б |
Бичик Денис Вікторович |
6.050101 |
527б |
Білошицький Петро Володимирович |
6.050101 |
911б |
Бовт Марія Олегівна |
6.050101 |
915б |
Бондар Гліб Вадимович |
6.170101 |
311б |
Будзик Павло Юрійович |
6.170101 |
716б |
Бурба Максим Андрійович |
6.050102 |
617б |
Бурлака Євген Сергійович |
6.050103 |
617б |
Василюк Віктор Юрійович |
6.050103 |
527б |
Власюк Олексій Юрійович |
6.050101 |
304б |
Войтенко Микола Вікторович |
6.050102 |
716а |
Воропаєв Владислав Олегович |
6.050103 |
311б |
Гайдич Назарій Дмитрович |
6.170101 |
303б |
Гармаш Олена Юріївна |
6.170101 |
220б |
Горбенко Аліна Миколаївна |
6.050103 |
310б |
Губенко Владислава Володимирівна |
6.050103 |
617б |
Гук Павло Віталійович |
6.050103 |
717б |
Данилов Антон Юрійович |
6.050102 |
922б |
Демиденко Олег Ігорович |
6.050103 |
311б |
Денисенко Дмитро Геннадійович |
6.170101 |
618б |
Денисенко Катерина Сергіївна |
6.050102 |
311б |
Денисенко Олег В`ячеславович |
6.170101 |
527б |
Дергачов Ярослав Олександрович |
6.050101 |
527б |
Деяк Андрій Юрійович |
6.050101 |
701б |
Джугова Юлія Миколаївна |
6.050103 |
315б |
Дзюбенко Андрій Вікторович |
6.170101 |
508б |
Дзюбка Дмитро Олександрович |
6.050101 |
717б |
Динько Андрій Юрійович |
6.050102 |
804б |
Добринюк Дмитро Валерійович |
6.050103 |
911б |
Домаскіна Ксенія Миколаївна |
6.050101 |
618б |
Драч Валерія Ігорівна |
6.050102 |
804б |
Жебрик Данило Ілліч |
6.050103 |
815б |
Журавель Анна Ігорівна |
6.050101 |
908б |
Завалкевич Анастасія Володимирівна |
6.050101 |
716а |
Задворний Дмитро Олегович |
6.050102 |
804б |
Задорожний Гліб Євгенович |
6.050103 |
618б |
Захарова Дар`я Дмитрівна |
6.050102 |
804б |
Захарчук Андрій Володимирович |
6.050103 |
903б |
Зозуля Мар`яна Петрівна |
6.050103 |
322б |
Зубань Євгеній Петрович |
6.170101 |
703б |
Зуй Дмитро Леонідович |
6.050102 |
510б |
Іванов Ігор Сергійович |
6.050103 |
703б |
Іванченко Олександр Валерійович |
6.050102 |
510б |
Ісько Нікіта Віталійович |
6.050103 |
903б |
Кавецька Анастасія Тарасівна |
6.050103 |
703б |
Казадаєв Іван Олексійович |
6.050102 |
703б |
Каліщук Владислав Родіонович |
6.050102 |
510б |
Каплун Юрій Юрійович |
6.050103 |
903б |
Каралі Арина Ігорівна |
6.050103 |
908б |
Карпова Олександра Євгеніївна |
6.050101 |
904б |
Кірієнко Оксана Василівна |
6.170101 |
711б |
Клименков Станіслав Віталійович |
6.050102 |
510б |
Клунко Михайло Романович |
6.050103 |
903б |
Князюк Яна Олегівна |
6.050103 |
322б |
Кобка Микола Володимирович |
6.170101 |
904б |
Ковальчук Маргарита Михайлівна |
6.051501 |
325б |
Ковальчук Ярослав Валерійович |
6.170101 |
917б |
Ковтун Микола Миколайович |
6.050103 |
710а |
Козлов Олександр Васильович |
6.050101 |
908б |
Колесник Софія Юріївна |
6.050101 |
508б |
Кондаков Євгеній Андрійович |
6.050101 |
917б |
Коник Роман Сергійович |
6.050103 |
508б |
Корєнєв Олександр Вікторович |
6.050101 |
808б |
Котов Ярослав Віталійович |
6.050102 |
406б |
Кошкалда Дар`я Олегівна |
6.050101 |
711б |
Крамаренко Іван Петрович |
6.050102 |
711б |
Крант Даніїл Вячеславович |
6.050102 |
713б |
Краснов Євген Олегович |
6.050102 |
327б |
Краснокутський Ростислав Романович |
6.170101 |
917б |
Крига Артем Олександрович |
6.050103 |
425б |
Крючек Ілля Сергійович |
6.050101 |
917б |
Кузьмін Єгор Геннадійович |
6.050103 |
713б |
Куксенко Роман Сергійович |
6.050102 |
925б |
Кулик Денис Олегович |
6.050103 |
725б |
Кучинський Владислав Васильович |
6.050102 |
811б |
Лемак Ельвіра Іванівна |
6.050101 |
906б |
Лисак Ярослав Леонідович |
6.051501 |
517б |
Лисенко Юлія Віталіївна |
6.050102 |
725б |
Лисов Данило Григорович |
6.050102 |
725б |
Лінник Микита Віталійович |
6.050102 |
806б |
Літвін Дмитро Васильович |
6.050101 |
327б |
Ліщинський Анатолій Ігорович |
6.170101 |
811б |
Локотецька Катерина Іванівна |
6.050101 |
517б |
Львова Анна Андріївна |
6.050102 |
517б |
Мазенко Дарина Володимирівна |
6.050102 |
904б |
Максименко Анастасія Андріївна |
6.051501 |
827б |
Максимчук Ольга Василівна |
6.051501 |
725б |
Мамчур Віталій Володимирович |
6.050102 |
827б |
Мартинчук Ольга Володимирівна |
6.051501 |
925а |
Мартинюк Назар Миколайович |
6.050103 |
225б |
Марченко Михайло Анатолійович |
6.050101 |
727б |
Мельниченко Денис Вікторович |
6.050102 |
327б |
Микитенко Олексій Анатолійович |
6.170101 |
801б |
Митюк Олександр Юрійович |
6.050102 |
517б |
Михайловська Наталія Володимирівна |
6.050102 |
716б |
Мілецький Дмитро Миколайович |
6.170101 |
925а |
Мірошниченко Пилип Сергійович |
6.050103 |
827б |
Міфтахова Діана Ігорівна |
6.051501 |
801б |
Мороз Максим Сергійович |
6.050102 |
827б |
Мороз Олена Дмитрівна |
6.050103 |
225б |
Мосін Антон Васильович |
6.050101 |
408б |
Мусель Артем Олександрович |
6.170101 |
603б |
Нестерук Андрій Олександрович |
6.170101 |
801б |
Нікітенко Сергій Володимирович |
6.050102 |
427б |
Новікова Евеліна Олександрівна |
6.050102 |
908б |
Новосьол Катерина Ігорівна |
6.050103 |
225б |
Овчаренко Данило Дмитрович |
6.050101 |
315б |
Односумов Микола Сергійович |
6.050101 |
711б |
Олійник Данило Андрійович |
6.050102 |
925б |
Олійник Євген Вадимович |
6.050103 |
904б |
Омельченко Оксана Миколаївна |
6.051501 |
215б |
Омельченко Олександр Васильович |
6.050101 |
414у |
Осіпов Дмитро Юрійович |
6.050103 |
215б |
Осмоловський Максим Романович |
6.050101 |
701б |
П`янова Ірина Антонівна |
6.170101 |
922б |
Павелко Святослав Ігорович |
6.050103 |
427б |
Павленко Синтія Сергіївна |
6.050102 |
701б |
Павліченко Анна Миколаївна |
6.050103 |
215б |
Павлючук Олександр Богданович |
6.050101 |
327б |
Пазюк Максим Сергійович |
6.170101 |
922б |
Пальчук Михайло Едуардович |
6.050103 |
404б |
Панченко Петро Дмитрович |
6.170101 |
922б |
Панчишин Максим Мирославович |
6.050103 |
427б |
Панчук Діана Олександрівна |
6.050102 |
701б |
Пестернікова Олександра Юріївна |
6.170101 |
808б |
Петренко Олег Дмитрович |
6.050102 |
920б |
Пистогов Максим Володимирович |
6.050103 |
920б |
Писяк Ярослав Ігорович |
6.050103 |
808б |
Пінчук Богдан Миколайович |
6.050102 |
808б |
Пістряк Едуард Олександрович |
6.050102 |
427б |
Плужнік Олександра Володимирівна |
6.050102 |
913б |
Покутній Дмитро Іванович |
6.050102 |
404б |
Поліщук Андрій Олександрович |
6.170101 |
920б |
Полковніков Родіон Євгенович |
6.050103 |
404б |
Понагайба Микита Володимирович |
6.170101 |
811б |
Пономаренко Олена Валентинівна |
6.050101 |
722б |
Посенко Альбіна Олегівна |
6.050101 |
722б |
Потєхіна Катерина Ігорівна |
6.050101 |
316б |
Потійко Тетяна Михайлівна |
6.051501 |
704б |
Поцілуйко Марія Василівна |
6.051501 |
913б |
Пошивайло Олексій Максимович |
6.050102 |
215б |
Приймак Роман Сергійович |
6.050101 |
520б |
Примушко Аліна Віталіївна |
6.050102 |
920б |
Прошковський Антон Вадимович |
6.050103 |
304б |
Пуліковський Дмитро Сергійович |
6.050102 |
720б |
Рева Катерина Олександрівна |
6.050101 |
704б |
Резцова Анна Олегівна |
6.051501 |
720б |
Рішко Анастасія Ігорівна |
6.050101 |
520б |
Роботницька Тетяна Петрівна |
6.050102 |
504а |
Рокочий Антон Юрійович |
6.050102 |
601б |
Романенко Іван Олександрович |
6.050101 |
613б |
Руснак Андрій Андрійович |
6.050102 |
916б |
Рябокінь Діана Олексіївна |
6.050103 |
704б |
Самойлова Тетяна Валеріївна |
6.170101 |
320б |
Свердлов Владислав Миколайович |
6.050103 |
320б |
Середа Владислав Сергійович |
6.050103 |
613б |
Сидорчук Максим Юрійович |
6.050102 |
515б |
Синяговський Олег Олександрович |
6.050101 |
613б |
Сім`я Ярослав Володимирович |
6.050102 |
704б |
Скальська Валерія Ігорівна |
6.170101 |
417б |
Скорнякова Діана Олександрівна |
6.051501 |
506б |
Скоцик Іван Сергійович |
6.050101 |
417б |
Скригун Тетяна Євгеніївна |
6.051501 |
320б |
Сметана Віталій Сергійович |
6.050103 |
816б |
Смолянюк Руслан Миколайович |
6.050102 |
501б |
Сова Сергій Віталійович |
6.050101 |
718б |
Сподобець Єлизавета Андріївна |
6.050101 |
803б |
Стасінчук Юрій Володимирович |
6.050103 |
417б |
Статкевич Дар`я Олегівна |
6.170101 |
404б |
Сташевський Данило Сергійович |
6.170101 |
520б |
Сташків Олена Сергіївна |
6.050102 |
611б |
Степанов Володимир Вікторович |
6.050103 |
910б |
Стопчинський Сергій Сергійович |
6.050103 |
501б |
Супрун Олексій Віталійович |
6.050101 |
816б |
Супрун Руслан Віталійович |
6.050102 |
501б |
Сурядов Богдан Ігорович |
6.050101 |
501б |
Сущенко Микита Сергійович |
6.050101 |
818б |
Тарасюк Олександра Олександрівна |
6.050102 |
417б |
Тишківська Надія Степанівна |
6.170101 |
411б |
Тумаха Ксенія Олександрівна |
6.050103 |
816б |
Тупікін Владислав Анатолійович |
6.050102 |
816б |
Тхорик Володимир Богданович |
6.050102 |
825б |
Уколов Павло Сергійович |
6.050102 |
825б |
Феофілактов Денис Вадимович |
6.050102 |
825б |
Харьков Микола Вікторович |
6.050102 |
825б |
Хмель Антон Андрійович |
6.050102 |
411б |
Храбан Юлія Володимирівна |
6.050103 |
506б |
Цигульов Сергій Сергійович |
6.050103 |
411б |
Чайковська Діана Володимирівна |
6.170101 |
910б |
Чарторинський Дмитро Ярославович |
6.050102 |
818б |
Черненко Катерина Ігорівна |
6.050102 |
225б |
Чернобривець Олексій Ярославович |
6.050103 |
411б |
Черняк Аліна Віталіївна |
6.050103 |
910б |
Швець Артур Валерійович |
6.050102 |
810б |
Шевер Марина Олександрівна |
6.051501 |
910б |
Шевченко Олександр Олександрович |
6.050102 |
603б |
Широких Іван Валерійович |
6.050103 |
810б |
Шкурупій Олександра Андріївна |
6.051501 |
413а |
Шляхова Анна Вікторівна |
6.170101 |
518б |
Шпурик Дмитро Володимирович |
6.050103 |
518б |
Шумілов Дмитро Сергійович |
6.050103 |
810б |
Юсин Оксана Сергіївна |
6.051501 |
727б |
Юхименко Олексій Олександрович |
6.051501 |
518б |
Якушенко Андрій Анатолійович |
6.050103 |
414у |
Янчук Дмитро Сергійович |
6.050103 |
408б |
Яремішин Максим Тарасович |
6.170101 |
916б |
Яцух Катерина Русланівна |
6.050102 |
Не вказали що потрубують гуртожитку (якщо є потреба зв’язатись з https://vk.com/pochta_1)
Грибенніков Владислав Андрійович |
6.050103 |
Гуща Сергій Андрійович |
6.050103 |
Данілевський Гліб Сергійович |
6.050102 |
Сипко Роман Вікторович |
6.050102 |
Яценко Ярослав Валерійович |
6.170101 |
Гуртожиток № 11
(2 курс)
№ кімнати |
П.І.Б. |
Напрям |
614у |
Борисенко Іван Миколайович |
6.050103 |
424у |
Васильєв Дмитро Валерійович |
6.050101 |
524у |
Васильєв Дмитро Валерійович |
6.050101 |
424у |
Володько Владислав Олександрович |
6.050101 |
524у |
Володько Владислав Олександрович |
6.050101 |
512у |
Горбачевський Валерій Віталійович |
6.050103 |
812у |
Гуліч Владислав Олегович |
6.050103 |
612у |
Дерен Костянтин віталійович |
6.050103 |
324у |
Здоріков Артем Володимирович |
6.050103 |
324у |
Лапінський Денис Сергійович |
6.050103 |
512у |
Лисенко Максим Сергійович |
6.170101 |
424у |
Локтєв Михайло Михайлович |
6.050101 |
524у |
Локтєв Михайло Михайлович |
6.050101 |
812у |
Місюра Олександр Сергійович |
6.050103 |
901б |
Нещебна Аліна Ігорівна |
6.050103 |
324у |
Петрук Станіслав Володимирович |
6.050103 |
614у |
Пустовіт Богдан Олесандрович |
6.050103 |
612у |
Симоненко Євгеній Миколайович |
6.170101 |
324у |
Стефанович Костянтин Юрійович |
6.050103 |
424у |
Хімоян Георгій Асатурович |
6.050101 |
524у |
Хімоян Георгій Асатурович |
6.050101 |
Гуртожиток №9 секція 32
(2 курс)
№ кімнати |
П.І.Б. |
Напрям |
4 |
Бойко Олександр Віталійович |
6.170101 |
5 |
Буренко Андрій Володимирович |
6.050102 |
3 |
Виноградов Олександр валерійович |
6.050102 |
1 |
Войтенко Микола Вікторович |
6.050102 |
3 |
Голуб Ілля Валерійович |
6.050102 |
3 |
Грищенко Олександр Андрійович |
6.050102 |
5 |
Дарчук Олександр Борисович |
6.050102 |
1 |
Дубень Богдан Іванович |
6.050102 |
3 |
Капчинський Сергій Дмитрович |
6.050102 |
4 |
Кожухівський Ярослав Олександрович |
6.050103 |
1 |
Мельников Павло Русланович |
6.050102 |
4 |
Ніколайчук Володимир Володимирович |
6.050103 |
1 |
Романцов Олег Ігорович |
6.050102 |
4 |
Хоменко Євгеній Ігорович |
6.050103 |
< Попередня | Наступна > |
---|