Інформація для студентів 1 та 2 курсів які заселяються до гуртожитку вперше


Для поселення студентів 1 та 2 курсу (які заселяються вперше) необхідно:

 

  1. Направлення ( гуртожиток №11) отримаєте в грутожитку
  2. По 2 копії паспорту(1,2 та 11) та інд. коду
  3. ОРДЕР на проживання + УГОДА ( гуртожиток №11 )
  4. Квитанцію на оплату за проживання  ( на 5 місяців )(гуртожиток №11)
  5. Корінець ордера в якому зробити відмітку:

-                     Для військомату в корпусі 1 ауд. 324 аудиторії (1.324) – тільки хлопці

-                     В ордері зробити відмітку пройдений медогляд (медичний центр НАУ, вул. Гарматна, 51)

  1. Отримати перепустку

 

Для більшого розуміння додається карта, на якій показані місця знаходження мед. центру(1) та бюро перепусток(2).

 

Дати заселення до гуртожитку по напрямам:

26.08.2015р. з 9.00 до 17.00 - 6.050101 «Комп'ютерні науки» та 6.050103 «Програмна інженерія»;

27.08.2015р. з 9.00 до 17.00  -6.050101 «Комп'ютерна інженерія» та 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»;

28.08.2015р. з 9.00 до 16.00  6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа»

 

Якщо Ви не можете приїхати в зазначений для Вашого напряму підготовки день, можете приїхати в будь-який інший починаючи з 26.08., але зважайте на збільшення часу простоювання в чергах.

 

Списки студентів 1 та 2 курсу з розподілом по кімнатах

(можете знайти своїх сусудів в соціальних мережах та обговорити речі, які плануєте завозити також бесіди напрямів є за посиланням https://vk.com/minusdeer?w=wall-99569242_543, також група гуртожитку ІКІТ  https://vk.com/gurt11)

 

Переселення студентів буде відбуватися після заселення всіх студентів до гуртожитку за заявами студентів та обопільною згодою сторін, що міняються місцями.

 

Гуртожиток № 11

(1 курс)

№ кімнати

П.І.Б.

Напрям

416б

Алиєв Сеймур Ханпута огли

6.050101

718б

Альберт Анна Костянтинівна

6.050102

615б

Андросов Єгор Петрович

6.050103

416б

Анісімов Денис Вячеславович

6.050101

302у

Ахтирська Валерія Володимирівна

6.050102

615б

Бабічев Вадим Русланович

6.050103

716б

Базельцев Кирило Олександрович

6.050102

616б

Барсукова Олександра Сергіївна

6.170101

615б

Бездиханюк Владислав Сергійович

6.050103

303б

Безкоровайна Каріна Ігорівна

6.170101

615б

Бельмас Владислав Володимирович

6.050103

716б

Биков Микита Андрійович

6.050102

416б

Биковських Антон Геннадійович

6.050101

416б

Бичик Денис Вікторович

6.050101

527б

Білошицький Петро Володимирович

6.050101

911б

Бовт Марія Олегівна

6.050101

915б

Бондар Гліб Вадимович

6.170101

311б

Будзик Павло Юрійович

6.170101

716б

Бурба Максим Андрійович

6.050102

617б

Бурлака Євген Сергійович

6.050103

617б

Василюк Віктор Юрійович

6.050103

527б

Власюк Олексій Юрійович

6.050101

304б

Войтенко Микола Вікторович

6.050102

716а

Воропаєв Владислав Олегович

6.050103

311б

Гайдич Назарій Дмитрович

6.170101

303б

Гармаш Олена Юріївна

6.170101

220б

Горбенко Аліна Миколаївна

6.050103

310б

Губенко Владислава Володимирівна

6.050103

617б

Гук Павло Віталійович

6.050103

717б

Данилов Антон Юрійович

6.050102

92

Демиденко Олег Ігорович

6.050103

311б

Денисенко Дмитро Геннадійович

6.170101

618б

Денисенко Катерина Сергіївна

6.050102

311б

Денисенко Олег В`ячеславович

6.170101

527б

Дергачов Ярослав Олександрович

6.050101

527б

Деяк Андрій Юрійович

6.050101

701б

Джугова Юлія Миколаївна

6.050103

315б

Дзюбенко Андрій Вікторович

6.170101

508б

Дзюбка Дмитро Олександрович

6.050101

717б

Динько Андрій Юрійович

6.050102

804б

Добринюк Дмитро Валерійович

6.050103

911б

Домаскіна Ксенія Миколаївна

6.050101

618б

Драч Валерія Ігорівна

6.050102

804б

Жебрик Данило Ілліч

6.050103

815б

Журавель Анна Ігорівна

6.050101

908б

Завалкевич Анастасія Володимирівна

6.050101

716а

Задворний Дмитро Олегович

6.050102

804б

Задорожний Гліб Євгенович

6.050103

618б

Захарова Дар`я Дмитрівна

6.050102

804б

Захарчук Андрій Володимирович

6.050103

903б

Зозуля Мар`яна Петрівна

6.050103

322б

Зубань Євгеній Петрович

6.170101

703б

Зуй Дмитро Леонідович

6.050102

510б

Іванов Ігор Сергійович

6.050103

703б

Іванченко Олександр Валерійович

6.050102

510б

Ісько Нікіта Віталійович

6.050103

903б

Кавецька Анастасія Тарасівна

6.050103

703б

Казадаєв Іван Олексійович

6.050102

703б

Каліщук Владислав Родіонович

6.050102

510б

Каплун Юрій Юрійович

6.050103

903б

Каралі Арина Ігорівна

6.050103

908б

Карпова Олександра Євгеніївна

6.050101

904б

Кірієнко Оксана Василівна

6.170101

711б

Клименков Станіслав Віталійович

6.050102

510б

Клунко Михайло Романович

6.050103

903б

Князюк Яна Олегівна

6.050103

322б

Кобка Микола Володимирович

6.170101

904б

Ковальчук Маргарита Михайлівна

6.051501

325б

Ковальчук Ярослав Валерійович

6.170101

917б

Ковтун Микола Миколайович

6.050103

710а

Козлов Олександр Васильович

6.050101

908б

Колесник Софія Юріївна

6.050101

508б

Кондаков Євгеній Андрійович

6.050101

917б

Коник Роман Сергійович

6.050103

508б

Корєнєв Олександр Вікторович

6.050101

808б

Котов Ярослав Віталійович

6.050102

406б

Кошкалда Дар`я Олегівна

6.050101

711б

Крамаренко Іван Петрович

6.050102

711б

Крант Даніїл Вячеславович

6.050102

713б

Краснов Євген Олегович

6.050102

327б

Краснокутський Ростислав Романович

6.170101

917б

Крига Артем Олександрович

6.050103

425б

Крючек Ілля Сергійович

6.050101

917б

Кузьмін Єгор Геннадійович

6.050103

713б

Куксенко Роман Сергійович

6.050102

925б

Кулик Денис Олегович

6.050103

725б

Кучинський Владислав Васильович

6.050102

811б

Лемак Ельвіра Іванівна

6.050101

906б

Лисак Ярослав Леонідович

6.051501

517б

Лисенко Юлія Віталіївна

6.050102

725б

Лисов Данило Григорович

6.050102

725б

Лінник Микита Віталійович

6.050102

806б

Літвін Дмитро Васильович

6.050101

327б

Ліщинський Анатолій Ігорович

6.170101

811б

Локотецька Катерина Іванівна

6.050101

517б

Львова Анна Андріївна

6.050102

517б

Мазенко Дарина Володимирівна

6.050102

904б

Максименко Анастасія Андріївна

6.051501

827б

Максимчук Ольга Василівна

6.051501

725б

Мамчур Віталій Володимирович

6.050102

827б

Мартинчук Ольга Володимирівна

6.051501

925а

Мартинюк Назар Миколайович

6.050103

225б

Марченко Михайло Анатолійович

6.050101

727б

Мельниченко Денис Вікторович

6.050102

327б

Микитенко Олексій Анатолійович

6.170101

801б

Митюк Олександр Юрійович

6.050102

517б

Михайловська Наталія Володимирівна

6.050102

716б

Мілецький Дмитро Миколайович

6.170101

925а

Мірошниченко Пилип Сергійович

6.050103

827б

Міфтахова Діана Ігорівна

6.051501

801б

Мороз Максим Сергійович

6.050102

827б

Мороз Олена Дмитрівна

6.050103

225б

Мосін Антон Васильович

6.050101

408б

Мусель Артем Олександрович

6.170101

603б

Нестерук Андрій Олександрович

6.170101

801б

Нікітенко Сергій Володимирович

6.050102

427б

Новікова Евеліна Олександрівна

6.050102

908б

Новосьол Катерина Ігорівна

6.050103

225б

Овчаренко Данило Дмитрович

6.050101

315б

Односумов Микола Сергійович

6.050101

711б

Олійник Данило Андрійович

6.050102

925б

Олійник Євген Вадимович

6.050103

904б

Омельченко Оксана Миколаївна

6.051501

215б

Омельченко Олександр Васильович

6.050101

414у

Осіпов Дмитро Юрійович

6.050103

215б

Осмоловський Максим Романович

6.050101

701б

П`янова Ірина Антонівна

6.170101

922б

Павелко Святослав Ігорович

6.050103

427б

Павленко Синтія Сергіївна

6.050102

701б

Павліченко Анна Миколаївна

6.050103

215б

Павлючук Олександр Богданович

6.050101

327б

Пазюк Максим Сергійович

6.170101

922б

Пальчук Михайло Едуардович

6.050103

404б

Панченко Петро Дмитрович

6.170101

922б

Панчишин Максим Мирославович

6.050103

427б

Панчук Діана Олександрівна

6.050102

701б

Пестернікова Олександра Юріївна

6.170101

808б

Петренко Олег Дмитрович

6.050102

920б

Пистогов Максим Володимирович

6.050103

920б

Писяк Ярослав Ігорович

6.050103

808б

Пінчук Богдан Миколайович

6.050102

808б

Пістряк Едуард Олександрович

6.050102

427б

Плужнік Олександра Володимирівна

6.050102

913б

Покутній Дмитро Іванович

6.050102

404б

Поліщук Андрій Олександрович

6.170101

920б

Полковніков Родіон Євгенович

6.050103

404б

Понагайба Микита Володимирович

6.170101

811б

Пономаренко Олена Валентинівна

6.050101

722б

Посенко Альбіна Олегівна

6.050101

722б

Потєхіна Катерина Ігорівна

6.050101

316б

Потійко Тетяна Михайлівна

6.051501

704б

Поцілуйко Марія Василівна

6.051501

913б

Пошивайло Олексій Максимович

6.050102

215б

Приймак Роман Сергійович

6.050101

520б

Примушко Аліна Віталіївна

6.050102

920б

Прошковський Антон Вадимович

6.050103

304б

Пуліковський Дмитро Сергійович

6.050102

720б

Рева Катерина Олександрівна

6.050101

704б

Резцова Анна Олегівна

6.051501

720б

Рішко Анастасія Ігорівна

6.050101

520б

Роботницька Тетяна Петрівна

6.050102

504а

Рокочий Антон Юрійович

6.050102

601б

Романенко Іван Олександрович

6.050101

613б

Руснак Андрій Андрійович

6.050102

916б

Рябокінь Діана Олексіївна

6.050103

704б

Самойлова Тетяна Валеріївна

6.170101

320б

Свердлов Владислав Миколайович

6.050103

320б

Середа Владислав Сергійович

6.050103

613б

Сидорчук Максим Юрійович

6.050102

515б

Синяговський Олег Олександрович

6.050101

613б

Сім`я Ярослав Володимирович

6.050102

704б

Скальська Валерія Ігорівна

6.170101

417б

Скорнякова Діана Олександрівна

6.051501

506б

Скоцик Іван Сергійович

6.050101

417б

Скригун Тетяна Євгеніївна

6.051501

320б

Сметана Віталій Сергійович

6.050103

816б

Смолянюк Руслан Миколайович

6.050102

501б

Сова Сергій Віталійович

6.050101

718б

Сподобець Єлизавета Андріївна

6.050101

803б

Стасінчук Юрій Володимирович

6.050103

417б

Статкевич Дар`я Олегівна

6.170101

404б

Сташевський Данило Сергійович

6.170101

520б

Сташків Олена Сергіївна

6.050102

611б

Степанов Володимир Вікторович

6.050103

910б

Стопчинський Сергій Сергійович

6.050103

501б

Супрун Олексій Віталійович

6.050101

816б

Супрун Руслан Віталійович

6.050102

501б

Сурядов Богдан Ігорович

6.050101

501б

Сущенко Микита Сергійович

6.050101

818б

Тарасюк Олександра Олександрівна

6.050102

417б

Тишківська Надія Степанівна

6.170101

411б

Тумаха Ксенія Олександрівна

6.050103

816б

Тупікін Владислав Анатолійович

6.050102

816б

Тхорик Володимир Богданович

6.050102

825б

Уколов Павло Сергійович

6.050102

825б

Феофілактов Денис Вадимович

6.050102

825б

Харьков Микола Вікторович

6.050102

825б

Хмель Антон Андрійович

6.050102

411б

Храбан Юлія Володимирівна

6.050103

50

Цигульов Сергій Сергійович

6.050103

411б

Чайковська Діана Володимирівна

6.170101

910б

Чарторинський Дмитро Ярославович

6.050102

818б

Черненко Катерина Ігорівна

6.050102

225б

Чернобривець Олексій Ярославович

6.050103

411б

Черняк Аліна Віталіївна

6.050103

910б

Швець Артур Валерійович

6.050102

810б

Шевер Марина Олександрівна

6.051501

910б

Шевченко Олександр Олександрович

6.050102

603б

Широких Іван Валерійович

6.050103

810б

Шкурупій Олександра Андріївна

6.051501

413а

Шляхова Анна Вікторівна

6.170101

518б

Шпурик Дмитро Володимирович

6.050103

518б

Шумілов Дмитро Сергійович

6.050103

810б

Юсин Оксана Сергіївна

6.051501

727б

Юхименко Олексій Олександрович

6.051501

518б

Якушенко Андрій Анатолійович

6.050103

414у

Янчук Дмитро Сергійович

6.050103

408б

Яремішин Максим Тарасович

6.170101

916б

Яцух Катерина Русланівна

6.050102

 

 

Не вказали що потрубують гуртожитку (якщо є потреба зв’язатись з https://vk.com/pochta_1)

Грибенніков Владислав Андрійович

6.050103

Гуща Сергій Андрійович

6.050103

Данілевський Гліб Сергійович

6.050102

Сипко Роман Вікторович

6.050102

Яценко Ярослав Валерійович

6.170101

 

 

 

Гуртожиток № 11

(2 курс)

№ кімнати

П.І.Б.

Напрям

614у

Борисенко Іван Миколайович

6.050103

424у

Васильєв Дмитро Валерійович

6.050101

524у

Васильєв Дмитро Валерійович

6.050101

424у

Володько Владислав Олександрович

6.050101

524у

Володько Владислав Олександрович

6.050101

512у

Горбачевський Валерій Віталійович

6.050103

812у

Гуліч Владислав Олегович

6.050103

612у

Дерен Костянтин віталійович

6.050103

324у

Здоріков Артем Володимирович

6.050103

324у

Лапінський Денис Сергійович

6.050103

512у

Лисенко Максим Сергійович

6.170101

424у

Локтєв Михайло Михайлович

6.050101

524у

Локтєв Михайло Михайлович

6.050101

812у

Місюра Олександр Сергійович

6.050103

901б

Нещебна Аліна Ігорівна

6.050103

324у

Петрук Станіслав Володимирович

6.050103

614у

Пустовіт Богдан Олесандрович

6.050103

612у

Симоненко Євгеній Миколайович

6.170101

324у

Стефанович Костянтин Юрійович

6.050103

424у

Хімоян Георгій Асатурович

6.050101

524у

Хімоян Георгій Асатурович

6.050101

 

Гуртожиток №9 секція 32

(2 курс)

№ кімнати

П.І.Б.

Напрям

4

Бойко Олександр Віталійович

6.170101

5

Буренко Андрій Володимирович

6.050102

3

Виноградов Олександр валерійович

6.050102

1

Войтенко Микола Вікторович

6.050102

3

Голуб Ілля Валерійович

6.050102

3

Грищенко Олександр Андрійович

6.050102

5

Дарчук Олександр Борисович

6.050102

1

Дубень Богдан Іванович

6.050102

3

Капчинський Сергій Дмитрович

6.050102

4

Кожухівський Ярослав Олександрович

6.050103

1

Мельников Павло Русланович

6.050102

4

Ніколайчук Володимир Володимирович

6.050103

1

Романцов Олег Ігорович

6.050102

4

Хоменко Євгеній Ігорович

6.050103