10 вересня 2015 р. в Навчально – науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) відбувся святковий захід «Посвята у першокурсники». Спочатку зібранню студентів І курсу відповідальний з навчально – виховної роботи НН ІКІТ О.Ткаліч довів корисну організаційну інформацію. А далі представники Творчого об’єднання студентів і аспірантів НН ІКІТ разом із Студрадою інституту провели змагання серед команд першокурсників. Конкурси були різнопланові, а учасникам була надана можливість продемонструвати і фізичну силу, і творчі здібності, і командний дух.

Перемогли у змаганнях студенти групи ПІ-115 (напрям 6.050103 «Програмна інженерія»), ІІ місце посіла команда групи БІ-141 (напрям 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»), ІІІ місце – команда групи УС-112 (напрям 6.050101 «Комп’ютерні науки»).

Команди - переможці отримали призи, а всі учасники – гарний настрій та незабутні враження.