19 жовтня 2015 року на базі кафедри комп’ютеризованих систем управління Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) розпочала роботу VIIІ Міжнародна науково – технічна конференція «Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу».

Мета конференції - дослідження методів, алгоритмів та комп’ютерних технологій лінгвістичного аналізу, принципів побудови інтелектуальних мовно-інформаційних та пошукових систем, обмін досвідом їх застосування в науці та освіті.

Пленарне засідання відкрив відповідальний за наукову роботу НН ІКІТ, завідувач кафедрою комп’ютеризованих систем управління д.т.н., професор О.Литвиненко. З доповідями виступили д.т.н., проф. Кас’янов В.О.(«Ентропійна парадигма у теорії активних систем», НАУ), д.т.н. Ланде Д.В. («Визначення експертних груп фахівців на основі аналізу реферативної бази даних», Інститут проблем реєстрації інформації НАН України), к.т.н. Артамонов Є.Б. («Методи виявлення обходу автоматичних систем антиплагіату», НАУ).

Протягом 19 – 20 жовтня працюватимуть чотири секції конференції за напрямами «Теорія та методологія інтелектуальних мовно-інформаційних систем», «Теорія та технології інформаційного пошуку», «Методи системного моделювання», «Компютерна технологія порівняльного аналізу електронних текстів».