25 листопада  2015 р. у клубі «Форсаж» відбувся конкурс «Міс НН ІКІТ -2016». Участь в конкурсі, після прискіпливого відбору, взяли 6 студенток:  Анна Володіна (ВП-201), Надія Ворнікова (ТП-313), Юлія Ларченко (ПІ-215), Анна Савчук (БІ-242), Поліна Соколенко (ПІ-216) та Надія Тишківська (БІ-141).

Вечір – конкурс, протягом якого красуні НН ІКІТ взяли  участь у двох дефіле, змаганнях зі спортивного танцю та інтелектуальному випробуванні, пройшов у  дружній, теплій, веселій атмосфері.

Журі, у результаті напруженої роботи,  визнало переможницею конкурсу та володаркою титулу «Міс НН ІКІТ» Н. Ворнікову, «Віце - міс НН ІКІТ» - А Володіну, «Міс Грація» - П. Соколенко, «Міс Ніжність» - А. Савчук, «Міс Артистичність» - Н. Тишківську. А в номінації «Міс глядацьких симпатій» перемогла Ю. Ларченко.

Висловлюємо щиру вдячність гостям заходу, дівчатам - учасницям, спонсорам та організаторам вечора - органам студентського самоврядування інституту та університету.