У грудні 2015 р. у м. Львові на базі Української академії друкарства відбувся відкритий конкурс студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія».

У конкурсі взяли участь студентки кафедри мультимедійних технологій (зав.кафедрою – професор Лобода С.М.) Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) І. Карпюк та В. Гончар.

Приємно відзначити, що обидві роботи, представлені на конкурсі студентками НН ІКІТ НАУ, отримали найвище визнання.

Дипломом І ступеня нагороджена студентка Ірина Карпюк за роботу «Електронна версія друкованого видання документально-художньої дилогії» (керівник – к.т.н., проф. Мелешко М.А.).

Дипломом ІІ ступеня відзначена студентка Вікторія Гончар за роботу «Web – модель інтерактивного вилання» (керівник – к.т.н., доц. Бобарчук О.А.)

Від імені організаторів конкурсу проректором з наукової роботи Української академії друкарства Маїк В.З. надіслано листа – подяку на адресу НАУ.

Вітаємо Ірину та Вікторію з перемогою у конкурсі, зичимо подальших успіхів у науковій діяльності та навчанні!