9 – 12 лютого 2016 р. в Навчально – науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій відбулися засідання екзаменаційних комісій щодо атестації випускників ОКР «Спеціаліст/Магістр» денної форми навчання у формі захисту дипломних проектів/робіт.

Цього року на розгляд фахівців з інформаційно - комунікаційних технологій свої дослідження презентували 110 студентів 6 курсу випускових кафедр НН ІКІТ:

- кафедра прикладної інформатики (завідувач – професор Гамаюн В.П.) підготувала до випуску 14 магістрів спеціальності 8.05010102 «Інформаційні технології проектування»;

- кафедра комп’ютерних інформаційних технологій (завідувач – професор Зіатдінов Ю.К.) – 16 спеціалістів та 18 магістрів спеціальності 7/8.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології»;

- кафедра інженерії програмного забезпечення (завідувач – професор Сидоров М.О.) - 20 магістрів спеціальності 8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення», які завершили навчання за англомовним проектом, 12 спеціалістів і 24 магістри спеціальності 7/8.05010301 «Програмне забезпечення систем»;

- кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій (завідувач – професор Лобода С.М.) - 6 магістрів спеціальності 8.05150102 «Технології електронних мультимедійних видань».

Актуальність тем, авторська реалізація та практична цінність розробок і запропонованих рішень, особисті здобутки авторів випускових робіт дозволили подати найкращі дослідження на конкурс – огляд, який відбудеться днями.

Зичимо випускникам НН ІКІТ натхнення та наснаги, успіхів у професійній діяльності!