Підведені підсумки традиційної щорічної олімпіади з математики, яку 24 лютого 2016 р. провели викладачі кафедри вищої та обчислювальної математики Навчально-наукового інституту Комп'ютерних інформаційних технологій для студентів НН ІКІТ, НН ІІДС, НН АКІ, НН ІАН та всіх бажаючих.

До складу оргкомітету олімпіади увійшли професор Денисюк В.П., доцент Репета В.К., доцент Олешко Т.А.

Найкращих знавців математики обирали з понад 80 студентів, серед яких переможцями стали:

І курс:

І місце - Денисенко Олег (БІ-143, НН ІКІТ);

ІІ місце – Кірієнко Оксана (БІ-143, НН ІКІТ);

ІІІ місце – Кавецька Анастасія (ПІ-114, НН ІКІТ).

Старші курси:

І місце – Подолян Олексій (УС-212 НН ІКІТ);

ІІ місце – Давиденко Аніта (УС-211 НН ІКІТ);

ІІІ місце вибороли студенти 212 академічної групи НН АКІ Мазур Микола, Вієнко Давид, Єфремов Антон, Сабодаш Кирило, Цимбалюк Олег та студент 203 академічної групи НН ІАН Бойко Олексій.

Вітаємо переможців, зичимо їм успіхів у навчанні, а також висловлюємо подяку науково – педагогічному колективу кафедри ВОМ НН ІКІТ, який очолює професор В. Денисюк..