Студенти та випускники НН ІКІТ запрошуються на Ярмарок вакансій «Імпульс - 2016»:

5 квітня 2016 р. – м. Виставковий центр (пр-т. Ак. Глушкова, 4Г), з 10.00 до 17.00, окрема секція «Робота в ІТ»;

6 квітня 2016 р. – м. Театральна (б-р Т. Шевченка, 14).

У програмі Ярмарку: 200 вакансій провідних роботодавців, бізнес – ігри, кар’єрні консультації (різні дні – різні роботодавці)

Контакти: jobfair.stud-point.com, 228-82-81

15-18 березня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» зі спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі».
Національний авіаційний університет представляли учасники СНТТ Навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій: студенти кафедри комп’ютерних систем та мереж  Сергій Петренко (група КС-322а) та Костянтин Радченко (група КС-323), а також студент кафедри комп’ютеризованих систем управління Дмитро Покутній (група СП-124).
В результаті студенти НН ІКІТ вибороли цілу низку нагород - II командне місце та схвальні грамоти в окремих номінаціях.
Пишаємося досягненнями наших студентів, зичимо їм подальших успіхів у творчості та навчанні!