8 квітня 2016 р. відповідальна за навчально-організаційну роботу НН ІКІТ О.Дубчак та завідувач кафедрою КММТ С.Лобода на запрошення ректорату НАУ взяли участь у зустрічі з представниками Державного університету «Люблінська Політехніка» (Польща).

Заступник декана Факультету управління пані Йоланта Слониц та заступник директора Інституту електротехніки та інформаційних технологій пан Павел  Комада звернулися із пропозицією встановлення зв’язків між  ВНЗ, зокрема, за програмою «Подвійний диплом». Польські колеги провели презентацію свого університету та надали вичерпні відомості щодо умов навчання та проживання студентів у Любліні.

 15-18 березня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» зі спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі».
Національний авіаційний університет представляли учасники СНТТ Навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій: студенти кафедри комп’ютерних систем та мереж  Сергій Петренко (група КС-322а) та Костянтин Радченко (група КС-323), а також студент кафедри комп’ютеризованих систем управління Дмитро Покутній (група СП-124).
В результаті студенти НН ІКІТ вибороли цілу низку нагород - II командне місце та схвальні грамоти в окремих номінаціях. 
Пишаємося досягненнями наших студентів, зичимо їм подальших успіхів у творчості та навчанні!