15 квітня 2016 року відповідно до наказу МОН від 06.04.2016 № 375 «Про затвердження персонального складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України» у приміщенні Київського коледжу зв’язку відбулися загальні збори Науково-методичної комісії 8 (НМК 8) з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій.

У засідані взяли участь директор департаменту вищої освіти МОН України Олег Шаров, начальник відділу університетської освіти Алла Рибалко, члени сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН Леонід Любчик, Володимир Бахрушин, начальник відділу педагогічної та післядипломної освіти Ігор Балуба.

На засіданні було обрано керівництво НМК та підкомісій. Головою підкомісії 125 «Кібербезпека» став Юдін Олександр Костянтинович - директор Навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету.

Вітаємо шановного Олександра Костянтиновича, зичимо успіхів, натхнення та наснаги!

15-18 березня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» зі спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі».
Національний авіаційний університет представляли учасники СНТТ Навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій: студенти кафедри комп’ютерних систем та мереж  Сергій Петренко (група КС-322а) та Костянтин Радченко (група КС-323), а також студент кафедри комп’ютеризованих систем управління Дмитро Покутній (група СП-124).
В результаті студенти НН ІКІТ вибороли цілу низку нагород - II командне місце та схвальні грамоти в окремих номінаціях.
Пишаємося досягненнями наших студентів, зичимо їм подальших успіхів у творчості та навчанні!