27 квітня 2016 р. на запрошення Асоціації «ІТ України» відповідальна за навчально – організаційну роботу НН ІКІТ О. Дубчак та професор О. Харченко (кафедра комп’ютерних інформаційних технологій) взяли участь у засіданні комітету з питань освіти Асоціації.

Засідання пройшло під головуванням директора Асоціації, радника Міністра освіти і науки України В. Валєєва. На порядку денному розглядалися питання щодо обсягу державного замовлення на ІТ-спеціальності на 2016 – 2107 н.р., роботи НМР  та НМК щодо формування галузевих освітніх стандартів,  сумісного анкетування студентів 1-го курсу.

Участь у засіданні взяли член сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України професор Л. Любчик, представники провідних вищих навчальних закладів м. Києва та  ІТ – бізнесу.