28 травня 2016 р. Навчально – науковий інститут Компютерних інформаційних технологій запросив майбутніх абітурієнтів на майстер –клас «Роботи, 3D-принтери, «розумні будинки» і все-все-все своїми руками». Керівник гуртка «Робототехніка» СНТТ НН ІКІТ доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління Євген Артамонов і студенти - учасники гуртка Олександр Панфьоров та Костянтин Радченко продемонстрували школярам та їхнім батькам можливості використання і програмування сучасної електроніки.


 

Найактивнішим було запропоновано зібрати власну схему, яка є компонентом як «розумних будинків», так і роботів. Старшокласників зацікавила можливість відвідувати паралельно з навчанням у старших класах безкоштовні курси з програмування та робототехніки, які організовуються для всіх бажаючих на базі гуртка «Робототехніка». Детальніше про курси можна дізнатись у керівника гуртка Є. Артамонова ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Презентація науково-дослідницької діяльності студентів НН ІКІТ була організована в рамках заходу, що проводив Інститут доуніверситетської підготовки НАУ.


Найактивнішим було запропоновано зібрати власну схему, яка є компонентом як «розумних будинків», так і роботів.

            Старшокласників зацікавила можливість відвідувати паралельно з навчанням у старших класах безкоштовні курси з програмування та робототехніки, які організовуються для всіх бажаючих на базі гуртка «Робототехніка». Детальніше про курси можна дізнатись у керівника гуртка Є. Артамонова (
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 ).
            Презентація науково-дослідницької діяльності студентів НН ІКІТ була організована в рамках заходу, що проводив Інститут доуніверситетської підготовки НАУ.