08 липня 2016
Протягом 13 – 25 червня 2016 р. у Навчально-науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій працювали екзаменаційні комісії із захисту дипломних робітвипускниками ОС «Бакалавр», «Магістр» та ОКР «Спеціаліст» за галузями знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», 0515 «Видавничо-поліграфічна справа» та 1701 «Інформаційна безпека».
З понад 410 дипломних проектів і робіт, розглянутих під час захисту, 110 було рекомендовано на конкурс – огляд, який відбувся 30 червня. У результаті обговорення та оцінювання дипломних проектів і робіт конкурсна комісія НН ІКІТ визначила наступних переможців.
Галузь 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка».
ОКР «Спеціаліст». Спеціальності 7.05010201 «Комп’ютерні системи та мережі» та 7.05010202 «Системне програмування»:
І місце - Єремічук Богдан, група КС-521 С;
ІІ місце – Кострицький Сергій, група КС-521 С; Боденчук Ольга, група СП- 524.
ІІІ місце - Скиба Дмитро, група СП- 524; Ходаківський Євгеній, група СП- 524 С; Конєвський Іван - група КС-521 С.
ОС «Магістр». Спеціальності 8.05010201 «Комп’ютерні системи та мережі» та 8.05010202 «Системне програмування»:
І місце - Самойленко Дмитро, група КС-522 М;
ІІ місце – Наконечний Юрій, група СП-525 М; Скакун Роман, група СП-525 М;
ІІІ місце - Заїка Анатолій, група СП-525 М; Береговський Олександр, група СП-525 М; Трімпол Олександр, група КС-522 М.
ОС «Бакалавр». Напрями 6.050101 «Комп’ютерні науки», 6.050102 «Комп’ютерна інженерія» та 6.050103 «Програмна інженерія»:
І місце - Квач Микола, група КС-421;
ІІ місце – Поночовний Олексій, група СП-425; Бадіві Ібрагім, група ПІ-415;
ІІІ місце – Фатхулов Руслан, група СП-425; Ващук Ірина, група УС-411; Ільчук Анастасія, група ТП-414.
Галузь 0515 «Видавничо-поліграфічна справа».
ОКР «Спеціаліст». Спеціальність 7.05150102 «Технології електронних мультимедійних видань»:
І місце - Азарх Ольга, група ВП-526 С;
ІІ місце – Гапанович Віталій, група ВП-526 С; Руденок Дмитро, група ВП-526 С.
ІІІ місце – Солодчук Ольга, група ВП-526 С.
ОС «Бакалавр». Напрям 6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа»:
І місце - Бондаренко Таїсія , група ВП-427;
ІІ місце – Котлярова Карина, група ВП-427; Матвєєва Анастасія, група ВП-427;
ІІІ місце – Лугова Тетяна , група ВП-427; Решетняк Владислав - група ВП-427; Чернобай Яна, група ВП-427.
Галузь 1701 «Інформаційна безпека».
ОКР «Спеціаліст». Спеціальність 7.17010101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»:
І місце - Кобець В'ячеслав, група БІ-541 С;
ІІ місце – Павліченко Марина, група БІ-541 С; Кулик Олександр, група БІ-541 С.
ІІІ місце – Мудрий Ярослав, група БІ-541 С; Панадій Віталій, група БІ-541 С; Мариняк Марія - БІ-541 С.
ОС «Магістр». Спеціальністю 8.17010101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»:
І місце - Мозговий Ігор, група БІ-543М;
ІІ місце – Козюберда Оксана, група БІ-543М; Кузняк Аніта, група БІ-543М;
ІІІ місце – Косий Андрій, група БІ-543М; Бондаренко Лєна, група БІ-543М; Пазюра Олексій, група БІ-543М.
ОС «Бакалавр». Напрям 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»:
І місце - Посмашний Ігор, група БІ-442;
ІІ місце – Грушенкова Анна, група БІ-442; Бокша Антон, група БІ-443;
ІІІ місце – Білошицький Богдан, група БІ-443; Бурикін Олександр, група БІ-443; Гамрецький Роман, група БІ-441.
Вітаємо переможців конкурсу та керівників їх дослідницьких випускних робіт!
< Попередня | Наступна > |
---|