7 липня 2016 р. в Асоціації «IT Ukraine» відбулася зустріч представників комітетів Асоціації. Участь у зустрічі взяла відповідальна за навчально – організаційну роботу НН ІКІТО. Дубчак.

З доповіддю щодо підсумків роботи комітетів за І півріччя 2016 р. виступив Радник Міністра освіти і науки України, директор Асоціації В. Валєєв.

Представники ІТ- компаній м. Києва та вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців у сфері інформаційних технологій, обговорили питання щодо організації літньої «Школи програмування» для школярів, шляхи співпраці між ВНЗ та ІТ  -  компаніями, план сумісних дій ВНЗ та Асоціації щодо профорієнтаційних заходів, орієнтованих на презентацію перспектив навчання за ІТ – напрямками та роботи в ІТ - галузі.