3 листопада 2016 р. у Державному НДІ авіації Міноборони України відбулася нарада щодо створення робочої групи з організації інтегрованого центру безпілотної авіації.

У нараді взяли участь директор НДІ авіації генерал – майор Олександр Харченко, директор Навчально- наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій НАУ Олександр Юдін, голова Ради з конкурентоспроможності індустрії ІКТ України, керівник об’єднання  «КПІ - Укроборонсервіс» Ігор Лисицький, представники військової кафедри НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

Проект, керування яким здійснює Міністерством оборони України,  спрямований на   удосконалення та розвиток конструкцій вітчизняних безпілотних комплексів для різних застосувань і їхній промисловий випуск.

Нарада пройшла у конструктивній атмосфері, було вирішено ряд проблемних питань щодо практичного втілення зазначеного проекту.