2 грудня 2016 року, за запрошенням Технічно-гуманітарної академії м. Бельско-Бяла (Польща), науково – педагогічні працівники кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації НН ІКІТ доцент Ю. Бойко, асистенти О. Весельська та Р. Зюбіна взяли участь у VI Міжнародній конференції студентів, аспірантів та докторантів "Інженер XXI століття". Головною метою конференції була презентація наукових, проектних та дослідницьких робіт молодих науковців.

Одним з найцікавіших пунктів програми конференції стала плакатна сесія, під час якої учасники демонстрували результати своїх досліджень. Найкращі з них були відзначені та нагороджені цінними подарунками.
Дипломом та нагородою  І ступеня польські колеги відзначили Ольгу Весельську, науковим керівником якої є д.т.н., проф. Олександр Юдін, за доповідь «Application of algorithm of wavelet transformations in steganographic analysis».